Sport

WRONBA: Spokojne święta TST Kogeneracji

2011-12-20, Autor: Piotr Kolisko
Koszykarze aktualych mistrzów WRONBY, zespołu TST Kogeneracja przerwali passe dwóch porażek i w 11. kolejce rozgrywek pokonali drużynę R.Eldo & Rado 65:57. Najlepszym strzelcem zwycięzców okazał się zdobywca 14 punktów, Mateusz Kasiński.

Reklama

Po wyrównanym i zaciętym pojedynku TST Kogeneracja pokonała R. Eldo & Rado 66:57. Dla obu zespołów niedzielny pojedynek był przerwaniem serii.

Zwycięzcy zakończyli serię porażek, które zanotowali kolejno w spotkaniach z TAKO AR i Mcdonald's BGD. Natomiast dla R. Eldo & Rado była to pierwsza porażka od trzech spotkań. Co ciekawe koszykarze Kogeneracji w tym spotkaniu zanotowali łącznie aż 22 asysty co jest ich najlepszym wynikiem w tym sezonie.

SuperWRONBA

 

TST Kogeneracja SA - R. Eldo & Rado 66:57 (29:31)

TST Kogeneracja SA: Kasiński 14(1), Widawski Piotr 13, Staniucha 12(1), Gołąb 10, Remian 9, Chałupa 8, Widawski Paweł 0, Biernatowski 0, Cześniszewski 0
R. Eldo & Rado: Kolisko 15(1), Kinal 11(1), Otręba 11, Bartkowiak 10, Białorucki 8(2), Rogoziński 2

 

McDonald's BGD - Warriors 75:49 (41:20)

McDonald's BGD: Wilas 18, Prostak 17(1), Pawlak 14, Chrzan 11, Urbańczyk 11(1), Kucharski 4, Kowalski 0
Warriors: Nikitiuk 11(2), Wnukiewicz 9, Kurek 9, Działowski 8, Trela 6, Danielewicz 3(1), Mleczko 3(1), Rumczyk 0

 


1.liga

 

Brothers Team - 7126Pomagam 81:43 (40:19)

Brothers Team: Czekaj 33(3), Nowakowski 17, Miara 11, Wycech 9(1), Rząśnicki 7(1), Pakuła 3(1), Ćwójda 1
7126Pomagam: Iłowski 12, Kmiecik 9(1), Reszel 9(1), Augustynowicz 7, Szprynger 6, Szyszka 0, Jeliński 0

 

Ekopolin - PB Budotex 59:45 (29:22)

Ekopolin: Jakóbczyk 14(2), Barancewicz 12, Czernek 10, Siworski 7, Rzeźnicki 5(1), Wabnik 5, Sławacki 4, Trojanowski 2
PB Budotex: Malinowski 11(1), Wilas 11, Sasin 10(1), Mikita 8, Jacaszek 3(1), Błauciak 2

 


2.liga

 

Golden Play Club - The Krizar's BSK 51:36 (20:26)

Golden Play Club: Chudzyński 17(3), Zachorski 16, Kozikowski 8(2), Sawicki 6, Karczewski 2, Mróz 2, Kas 0, Jakubiak 0
The Krizar's BSK: Okraszewski 16, Kogut 11(2), Smyk 5, Tomczyk 2, Osadca 2, Gworys 0, Dumin 0, Sierakowski 0, Kubacki 0

 

LZS W.Quandt Żmigród - zebrano.com.pl 49:38 (22:22)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 12(1), Wroński 12(2), Radziszewski 11(3), Rozlazły 6, Adamowicz 6, Krupa 2, Pabich 0
zebrano.com.pl: Liana 12, Bąk 10, Paździor 6, Deleżyński 6, Dzundza 4, Haniecki 0, Nawrocki 0

 

Mudżahedini - Wrobis S.A. 63:47 (30:24)

Mudżahedini: Groń 22, Lipczyński 14(2), Ferenc 12(1), Cycak 7(1), Kwolek 6(1), Leśniewski 2, Dorada 0
Wrobis S.A.: Stefańczyk Łukasz 15, Murdzia 12, Tuła 6(2), Stefańczyk Tomasz 5, Kraszewski 5(1), Stich 2, Wronka 2, Nikiel 0

 

Powerman Sport - Cosmodisc 59:38 (30:18)

Powerman Sport: Mroczkowski 11, Ekiert 10(2), Jahn 8(2), Dobies 8(2), Wątroba 7, Milejski 6(1), Szmelter 4, Janusik 3(1), Staniów 2
Cosmodisc: Omański 17(1), Preisner 6, Struzik 6, Danecki 3(1), Pułaczewski 2, Zychla 2, Dąbrowski 2, Wilkosz 0, Domagała 0

 

Centrum-Naczep.com - Szwedzkie Pompy 80:26 (41:10)

Centrum-Naczep.com: Gruszka 21(3), Bobko 21, Hasik 13(1), Fedeczko 11(1), Żak 6, Głogowski 4, Malinowski 4, Grzelka 0, Szmigiel 0
Szwedzkie Pompy: Sułek 7(1), Bielawski 6, Kowalski 5, Bielawski 4, Bartosiak 2, Siedlecki 2

 

Rogalik Środa Śl. - Kantor Plex 47:46 (25:24)

Rogalik Środa Śl.: Marczak 15, Juzyk 13(1), Kuras 11(1), Ciszewski 6, Dutko 2, Misiuna 0
Kantor Plex: Dorobisz 24(3), Roś 9(1), Przewoźniczek 6, Zieliński 2, Kaszewski 2, Krajewski 2, Galewski 1, Krajewski 0, Legięć 0, Paukszt 0

 


3.liga

 

Anderskajs - Wings Media 57:44 (23:21)

Anderskajs: Jurkiewicz 24(5), Fast Michał 16, Fast Grzegorz 10, Jania 5, Klekociński 2, Furman 0
Wings Media: Jarmakowicz 12(1), Józefowicz 9, Mazur 8, Kociałkowski 7(1), Szymański 6(2), Skrzydelski 2

 

Malbud Basket - Szerszenie 103:27 (34:6)

Malbud Basket: Mach 45(2), Lewiński 14(2), Drop 11, Radwański 11, Mirski 10, Pokrywka 10, Suchiński 2, Obuchowicz 0
Szerszenie: Sum 10, Kobecki 10, Szymerowski 6, Dworakowski 1, Wciórka 0

 

Młode Wilki - KFV Galaxy 49:31 (16:16)

Młode Wilki: Gawroniak 11, Kaszubski 10(2), Pieńkowski 9, Juszczyk 9(1), Boba 4, Lubszczyk 4, Kucharski 2
KFV Galaxy: Fajfer 7(1), Kaczmarek 7, Mendroń 6, Gromek 5, Jekiełek 4, Stasik 2, Prałat 0, Składnik 0, Szatkowski 0

 

Napalm - 4Fun 69:30 (29:17)

Napalm: Mozoła 14(1), Grabowiecki 14, Świstowski Mateusz 13(1), Stankiewicz 12, Kaczmarczyk 8, Świstowski Dominik 2, Góralski 2, Mazur 2, Pismaris 2
4Fun: Bazylak 12, Pastuszek 8(1), Januszkiewicz 4, Litwiński 4, Jasek 2, Dąbrowski 0

 

Szynszyl Squad - Basket Team 51:50 (22:25)

Szynszyl Squad: Ruchel 18, Gdowski 12(1), Urbaniak 11, Bójko 5, Karolczak 4, Ciurej 1, Nowaczyk 0, Graczyk 0
Basket Team: Jaśko 27(4), Heng 12, Grabowski 6, Chromicz 4, Świrski 1, Zdeb 0

 

Eylert Legnica - Łosie 78:42 (44:20)

Eylert Legnica: Wanot 16, Nadybski 15, Długołęcki Marcin 15, Długołęcki Grzegorz 12(2), Marcoń 5(1), Muraszko 5(1), Rusek 4, Rudkowski 4, Terlecki 2
Łosie: Rożek 11, Szpiczakowski 10, Piejko 9(1), Rakowski 6, Ladra 5, Lesik 1, Ladra 0, Bożeńko 0

 

Łobuzersi - Poracha 50:42 (21:16)

Łobuzersi: Kelm 15(2), Rusek Maciej 8, Maścianica 7, Korpanty 6, Wiercioch 4, Stelmasiewicz 4, Rusek Michał 3, Nowak 3
Poracha: Węgier 12, Wiśniowski 11, Paszko 8, Kondracki 5, Jeżewski 2, Prokopowicz 2, Pilszak 2

 

Błąd Kroków Oława - STB Stars 48:43 (28:24)

Błąd Kroków Oława: Kawalec 20, Parys 14(1), Kalinowski 6, Marmulewicz 5(1), Lech 3
STB Stars: Galaś 13(1), Nowak 10, Serafinowicz 6, Zimoch 5, Bączek 5, Dobner 4

 

Kleten Clan - NG Engineering 43:33 (20:17)

Kleten Clan: Chudy 11, Majta 11(1), Gurdziel 10, Adamcewicz 9, Bujnicki 2
NG Engineering: Rojek 10, Haftaniuk 10, Hamerski 4, Komorek 4, Rojek 3, Janik 2, Cygański 0, Sobieszek 0

 

Lombardi.pl - Max Gyros 51:25 (23:12)

Lombardi.pl: Mikołajczak 16, Wojciechowski 11, Posioł 9, Jaworowski 7, Pawlak 3, Szczerek 3, Misiński 2, Furman 0, Woch 0
Max Gyros: Maruda 10, Nawrocki 4, Uchański 3, Budzyński 3, Grzyś Wojciech 3(1), Boczkowski 2, Grzyś Przemysław 0

 

Fallimagni - McDonald's 52:38 (27:22)

Fallimagni: Wróbel Marcin 12, Barski 9, Zuber Krzysztof 8, Ograbek 8, Zuber Kamil 8(2), Więcek 6, Wróbel Adam 1
McDonald's: Sikora 13, Żygadło 9(1), Czyżewski 6, Rządkowski 5, Dajewski 3, Cywiński 2, Bulatović 0

 

Nietota - Główki od Szpilek 61:43 (33:15)

Nietota: Tabinowski 13(3), Pepliński 10, Nowak 9, Wiśniewski 8, Stanek 6, Nowacki 5(1), Bodak 3(1), Klimaszewski 3(1), Kotarski 2, Popiel 2, Lesicki 0
Główki od Szpilek: Grześkowiak 17(2), Gembarzewski 13, Żurawski 7, Żuk 6, Bartocha 0

 

WuTeam - KursyBHP Asekor 63:28 (36:13)

WuTeam: Markowicz 15(1), Dworas 15, Brygider 9(1), Tabiś 6, Szkoła 6, Krawiec 6(1), Pietraho 4, Prymas 2
KursyBHP Asekor: Wiercik 6, Heider 6, Katyński 6, Potocki 5(1), Tabiś 4, Odyas 1, Maciejewski 0

 

KFC - Marko Team 51:45 (32:20)

KFC: Jędrychowski 20, Kukuła 14, Lewandowski 6, Strumiński 6, Aftowicz 3, Kowalczyk 2, Lewacki 0
Marko Team: Nawrocki 21, Mazur 7(1), Głos 6, Gołębiewski 4, Lis 3, Tęcza 2, Golus 2

 

Poniżej przedstawimy relację video z tego spotkania:

Vistalex S.A. - The Hoop's 49:42 (26:17)

Vistalex S.A.: Adamowicz 13(2), Tur 11(1), Mierzwa 10, Reizer 7, Bąkowski 6, Arthur Alexander 2
The Hoop's: Halusiak 12, Słaby 11(1), Bujak 10, Małek 5, Ejsmund 4

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1160