Sport

WRONBA: TST Kogeneracja nowym liderem

2010-01-15, Autor: Piotr Kolisko
Passa pięciu kolejnych zwycięstw zespołu R. Eldo&Rado zakończyła się. Po przegranej z drużyną TST Kogeneracja S.A drużyna ta spadła na trzecie miejsce w ligowej tabeli SuperWRONBY.

Reklama

Poniżej prezentujemy wyniki 11-tej kolejki ligi WRONBA.

 

 

SuperWRONBA

 

Tako AR - Ekopolin 54:43 (25:22)

Tako AR: Olech 12, Wasilewski 9, Omelan 7(1), Grygorowicz 6, Tytko 6, Domagała 5, Graboń 5, Dul 3, Kuciemba 1
Ekopolin: Wabnik 19, Jachimowicz 8, Jakóbczyk 4, Rzeźnicki 4(1), Wieruszewski 4, Włodarczyk 2, Czernek 2

 

Jordahl&Pfeifer - TST GB Basket 63:61 (27:24)

Jordahl&Pfeifer: Kaca 18(6), Stachowiak 13, Mleczko 12(2), Grzegorski 12(3), Kowalski 4, Zagórski 2, Kalwasiński 2
TST GB Basket: Rząśnicki 18, Czekaj 13(1), Maćkowiak 13(1), Nowakowski 11, Czajkowski 4, Furyk 2, Szprynger 0

 

TST Kogeneracja SA - R. Eldo & Rado 66:59 (36:25)

TST Kogeneracja SA: Chałupa 33(3), Remian 10, Biernatowski 9(1), Widawski 6(2), Staniucha 4(1), Cześniszewski 2, Wojtyłło 2
R. Eldo & Rado: Herbut 17, Kolisko 14, Siek 12, Otręba 9, Rogoziński 4, Kaczor 3, Urbaniak 0, Korczyński 0

 

Hes - Kocuła Team 69:59 (39:26)

Hes: Preisner 23, Lewicki 20(5), Nowacki 11(1), Kardasz 10(2), Mazur 3, Wieszczak 2, Łata 0, Szczęsny 0, Wajda 0, Jaśko 0
Kocuła Team: Zaremba 22(4), Wawrzyniak 10, Wnukiewicz 8, Koremba 8, Piątkowski 5, Gawlik 4, Halikowski 2, Kowalski 0, Wierzgacz 0


1.liga

 

Greno - Powerman Sport 63:59 (35:20)

Greno: Rotnicki 26(1), Bęben 10, Rzyczkowski 8(1), Czawłytko 8, Kozik 5(1), Ptak 4, Staniów 2, Hoffman 0, Chlebicki 0
Powerman Sport: Jurkiewicz 26(4), Nikitiuk 15, Skiba 10, Jahn 4(1), Stasieńko 2, Sankowski 2

 

OSiR Sobótka - Gen Komputer 58:56 (27:23)

OSiR Sobótka: Soboń 23(5), Bohdziul 11, Merecki Maciej 6, Kosmala 6, Leszczyński 4, Jabłoński 4, Murawski 2, Merecki Jakub 2
Gen Komputer: Krupa 18(3), Pośpiech 14, Lipczyński 9, Ferenc 9(1), Kwolek 4, Raczkowski 2, Jeżewski 0


2.liga

 

Cwane Łosie - LZS Żmigród 71:69 (33:42)

Cwane Łosie: Gruszka 20, Hryckiewicz 16, Bogacz Paweł 9, Szary 9, Gieroń 6, Rosiński 5(1), Matkowski 4, Bogacz Daniel 2
LZS Żmigród: Boczanowski 23(2), Wroński 12(2), Adamowicz 10(1), Rozlazły 9, Zalewski 8, Bajserowicz 5(1), Krupa 2, Pabich 0, Skaczyło 0

 

Fallimagni - McDonald's 42:38 (18:13)

Fallimagni: Zuber 17(1), Chałupa 8, Grzela 8, Jastrzębski 4, Barski 3(1), Surmiak 2, Struś 0
McDonald's: Konieczka 19(1), Paliwoda 7(1), Woszczek 5, Kucharski 4, Bulatović 3(1), Cywiński 0

 

Inter System - Rebels 57:54 (22:33)

Inter System: Kuryłek 18, Wrona 12, Wlizło 10(1), Woźniak 8, Sławiński 4, Struś 3, Krowiarz 2
Rebels: Stich 16, Trojanowski 15(1), Milewicz 13(2), Wójcik 6(1), Malinowski 4(1), Prochowski 0

 

Endomed - Szwedzkie Pompy 46:43 (21:20)

Endomed: Langowski Bartosz 18(3), Kalwasiński 16, Langowski Tomasz 8, Mańczak 2, Magott 2, Brust 0
Szwedzkie Pompy: Kogut 22(5), Szlęzak 8, Okraszewski 7, Dorada 4, Siedlecki 2, Bielawski 0, Jakubiszyn 0


3.liga

 

 MUKS Błękitni Bielany - Kogucik 74:55 (39:26)

MUKS Błękitni Bielany: Jarmakowicz 27(3), Mazur 18(1), Siennicki 15(1), Kociałkowski 7(1), Szeląg 5, Zaremba 2, Cieślak 0
Kogucik: Pietryga 23(5), Krawczyk 19, Sobasik Filip 6, Skrzypiec 3, Sobasik Zbigniew 2, Walczak 2

 

Koledzy Brojana - Aspekt Sauny 60:46 (27:18)

Koledzy Brojana: Wencek 19(1), Korczyński 16(1), Gęsicki 8, Miedziński 6, Surowiec 6, Dąbrowski 3, Chmiel 2, Sekuna 0, Brojanowski 0
Aspekt Sauny: Kuźniar 17(2), Uryga 13(3), Drożdż 11(2), Fabiański 3, Ferenc 2, Pawełczyk 0, Wajland 0

 

Eltechma - Cosmodisc 50:33 (20:10)

Eltechma: Tabinowski 21(2), Nowacki 8(1), Derych 7(1), Pełka 5(1), Moska 5, Szczepański 2, Stanek 2, Sopyło 0
Cosmodisc: Pułaczewski 12, Struzik 10, Domagała 4, Przysada 3, Balcerzak 2, Paluch 2, Wilkosz 0, Danecki 0

 

KFC - Anderskajs 67:38 (31:24)

KFC: Jędrychowski 20, Kołodziej 14(3), Kukuła 11, Bednarski 8, Strumiński 6, Lewandowski 4, Krawczyk 3, Kowalczyk 1
Anderskajs: Fast 10, Furman Bartłomiej 9(3), Jania 8, Głuch 7, Ejsmont 4, Furman Łukasz 0

 

Dlaczego - BSK Park 54:20 (29:9)

Dlaczego: Mozoła 28, Kaczara 10, Chudy 8, Bielawski 4, Leśniewski 4
BSK Park: Kubacki 10(1), Chodaczek 6(2), Nahirny 3(1), Kałka 1, Dumin 0

 

Scrappy Coco - Tel Raf 20:0 (0:0) - walkower


Alfa Dach - ABC Team 80:36 (30:19)

Alfa Dach: Kaliński Tomasz 12, Janicki 12(1), Hrebieniuk 12, Konieczny 10, Łopatka 9, Dmytryk 7, Dura 6(2), Gawerski 6, Trebenda 6, Kaliński Michał 0
ABC Team: Sztachelski 11(2), Florczyk 10(2), Cyunelis 8, Koćwin 5, Grabiński 2

 

Debukerz - NGR Technologie 52:39 (25:17)

Debukerz: Słaby 15(2), Halusiak 12, Łebek 9(1), Krzysztan 7(1), Urbaś 6, Małek 3
NGR Technologie: Szmek 16(1), Krążała 12(4), Tomczyk 6, Koziołek 5, Mikołajczak 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ 2010-01-16
    01:15:54

    0 0

    No ładnie Alfa Dach pocisnął ABC Team - szkoda gadać.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1253