Sport

WRONBA: Wyniki 12. kolejki

2010-01-18, Autor: Piotr Kolisko
Zespół Kocuła Team pokonał obecnego lidera rozgrywek SuperWRONBA drużynę TST Kogeneracja S.A. Przegrana Kogeneracji sprawiła, iż na kolejkę przed końcem sezonu zasadniczego aż cztery zespoły walczą o dwa czołowe miejsca w tabeli, które gwarantują grę w półfinale iligi WRONBA.

Reklama

SuperWRONBA

 

Kocuła Team - TST Kogeneracja SA 54:53 (31:30)

 

Kocuła Team: Zaremba 15(1), Wierzgacz 10(2), Wnukiewicz 9(1), Wawrzyniak 6, Koremba 6, Piątkowski 5, Kowalski 2, Białorucki 1

TST Kogeneracja SA: Chałupa 20(3), Kozłowski 15(1), Staniucha 5(1), Remian 4, Widawski Piotr 3, Cześniszewski 3(1), Biernatowski 2, Widawski Paweł 1, Wojtyłło 0

 

Tako AR - TST GB Basket 72:42 (41:16)

 

Tako AR: Olech 14, Graboń 13(1), Kuciemba 11(2), Grygorowicz 8(2), Domagała 7, Wasilewski 7, Dul 4, Omelan 3, Tytko 3, Dzieciniak 2

TST GB Basket: Rząśnicki 14, Maćkowiak 11(1), Czekaj 8, Nowakowski 7, Furyk 2, Łaszkiewicz 0

 

1.liga

 

Sampraus - Powerman Sport 78:49 (35:22)

 

Sampraus: Michalczewski 26(3), Poros 12, Kuczyński 10(2), Maras 8, Dębowicz 8, Bora 6(1), Mróz 4, Jędryszek 4, Szprych 0

Powerman Sport: Jurkiewicz 16(2), Stasieńko 12(1), Nikitiuk 12(3), Jahn 4, Skiba 3, Sankowski 2, Milejski 0

 

OSiR Sobótka - Pakart 63:54 (17:26)

 

OSiR Sobótka: Soboń 17(2), Leszczyński 15(1), Bohdziul 12, Murawski 9(1), Jabłoński 5, Merecki Maciej 3, Merecki Jakub 2

Pakart: Pomianowski 20(2), Gała 9(1), Mikołajczak 7, Broniecki 6, Liana 6, Chudzyński 4, Zając 2, Barancewicz 0, Powązka 0

 

2.liga

Cwane Łosie - Zadymki Trzebnica 63:32 (31:6)

 

Cwane Łosie: Hryckiewicz 19(1), Rosiński 12, Gruszka 11, Gieroń 9, Matkowski 6, Szary 4(1), Bogacz Paweł 2, Bogacz Daniel 0

Zadymki Trzebnica: Ostasz 11, Adamiec 7(1), Zarzeczny 5, Widurski 5(1), Fedyk 2, Jakusek 2, Czuchwicki 0, Jaremkiewicz 0

 

McDonald's - Inter System 42:29 (22:20)

 

McDonald's: Konieczka 14, Sikora 11, Kucharski 6(1), Paliwoda 4, Cywiński 3, Bulatović 2, Woszczek 2, Podleśny 0, Czyżewski 0

Inter System: Wlizło 9(1), Kuryłek 7, Wrona 4, Woźniak 3, Struś 3, Sobański 2, Sławiński 1, Krowiarz 0, Rzepka 0

 

Endomed - Hasco Lek 72:63 (37:29)

 

Endomed: Langowski Tomasz 28(2), Kalwasiński 19(1), Mańczak 9(1), Langowski Bartosz 8, Otwinowski 5, Magott 3(1)

Hasco Lek: Zaroda Łukasz 20, Rogalski 14(2), Nadolski 11, Zaroda Tomasz 8, Gapiński 6, Zienkiewicz 4, Krasowski 0

 

Militaria.pl - LZS Żmigród 65:57 (33:29)

 

Militaria.pl: Mierzwiak 16(4), Muszyński 13(3), Żelaszkiewicz 10, Sierka 8, Sasin 8(2), Hryciuk 6, Mikita 4, Cecot 0

LZS Żmigród: Boczanowski 26(2), Rozlazły 10, Adamowicz 9(1), Bajserowicz 5, Zalewski 5(1), Skaczyło 2

 

3.liga

 

nFinity.pl - KSP Gospoda 48:38 (20:15)

 

nFinity.pl: Sikora 20(3), Józefczyk 14, Magyar 11(2), Wróblewski 2, Chojak 1, Nikiel 0

KSP Gospoda: Maćkowiak 14, Golus 12(3), Łyszczarek 9, Pietkun 2, Chrustowski 1, Ejben 0

 

IBC Frigo - NG Engineering 82:25 (52:5)

 

IBC Frigo: Palm 26(2), Adamowicz 16(1), Tur 16(2), Krystecki 8, Reizer 7, Michalak 6, Gagucki 3

NG Engineering: Cichy 7, Hamerski 7, Głos 6, Rojek 3, Twardowski 2, Dorabiała 0

 

Riplej - Rogalik Środa Śl. 55:52 (23:17)

 

Riplej: Kelm 20(1), Napierała 15, Gdaniec 7, Rusek Maciej 6, Rusek Michał 5(1), Wiercioch 2, Węglarowicz 0

Rogalik Środa Śl.: Palczyński 22(6), Kuras 18(3), Sawczyk 7(1), Juzyk 3(1), Szostak 2, Pyż 0, Kempiak 0, Wargal 0

 

Tiradores - Kantor Plex 49:39 (22:24)

 

Tiradores: Sobolewski Adam 14, Rutkowski Roman 9, Niedzielski 9(2), Szkudlarski 9, Rutkowski Grzegorz 4, Sobolewski Jarosław 4, Kwiatkowski 0

Kantor Plex: Szymków 15, Krajewski 13, Zieliński 5, Truś 4(1), Przewoźniczek 2, Brzuskiewicz 0, Kaczmarek 0

 

Tar Hells 3tk - Spartanie 59:32 (28:21)

 

Tar Hells 3tk: Zemlak 20(2), Mikołajko 12, Komza 8, Taraga 6(1), Machalski 4, Górski Łukasz (2) 4, Górski Michał (2) 3(1), Grzesiak 2

Spartanie: Dudek 11(3), Jankowski 7, Kamieniecki 7(2), Żydak 5, Dul 2, Mazur 0

 

Kantor Dukat - WuTeam 68:54 (33:26)

 

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 25(1), Stefańczyk Tomasz 14(3), Jakubowski 11(2), Sobota 10, Rutski 6, Pronobis 2, Paprocki 0

WuTeam: Szkoła 20(3), Markowicz 18, Pietraho Tomasz 8, Barys Tomasz 4, Barys Maciej 2, Prusaczyk 2, Tabiś 0, Pietraho Michał 0, Kowal 0

 

Norwegowie - Banda Grubego 79:45 (27:25)

 

Norwegowie: Zimoląg 18, Szymański 17(1), Pulka 15(2), Czubaszek 15(1), Wawer 6(1), Piech 4(1), Stróżyk 4

Banda Grubego: Biernacki 21(5), Materna 18(2), Krajna 4, Pawłowski 2, Małkiewicz 0

 

Łosie - Piżmaki 67:36 (30:13)

 

Łosie: Mikołajczak 25, Piejko 22(1), Szpiczakowski 10, Ladra Jakub 6, Rożek 4, Ladra Dariusz 0

Piżmaki: Gałęski 15, Dybski 10(2), Czarnocki 6(2), Kołodziej 3, Misiak 2, Dąbrowski 0, Miśków 0, Sztobryn 0

 

Damkon - NGR Technologie 20:0 (0:0) - walkower

 

 

Drużyna A - Bez Nazwy 51:44 (20:24)

 

Drużyna A: Kazimierowicz 17, Jankowski 12, Prostak 4, Truchan 4, Biczysko 4, Ciszek 3(1), Daszkiewicz 3, Posadowski 2, Król 2

Bez Nazwy: Waszczuk 14(2), Mucha 14, Prałat 8(2), Gryzło 6, Świrski 2, Wójcicki 0, Bielas 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ 2010-01-18
    13:19:14

    0 0

    Jakie nazwy teamów w ogóle - Drużyna A :)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1212