Na sygnale

Wypadek na Partynicach. 10-latka wypadła z balkonu

2024-06-04, Autor: Kinga Mierzwiak

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 14.00 przy ul. Jeździeckiej na wrocławskich Partynicach. 10-letnia dziewczyna wypadła lub wyskoczyła z balkonu. 

Reklama

- Wszystko wskazuje na to, że było to nieracjonalne zachowanie dziewczynki. Na razie nie mamy podejrzeń co do niewłaściwego sprawowania opieki przez rodziców - mówi Wojciech Jabłoński z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Dziewczynka została z niewielkimi obrażenia przewieziona do szpitala. Po badaniach została wypisana. Ma niewielkie otarcia i niezagrażający życiu uraz głowy. 

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 11

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~adik1980 2024-06-04
    18:30:39

    9 0

    Było dodać że z PARTERU!!!! i nie robić z tego dramatu. Kiedyś skakało się z balkonów, matka wychylała tylko głowę i pytała "żyjesz"? A Ty uj wie z jakimi obrażeniami biegłes na podwórko. Teraz to jest straż, policja, pogotowie, kurator, prokurator i CBA. No i gazeta, jedna; druga , a moze też i wyląduje w wiadomościach. Tylko dlatego że skoczyła sobie z 1 metra, otarła łokieć i czoło. MASAKRAAA!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.