Reklama

Wypadek radiowozu pod Wrocławiem. Rannych czterech policjantów

16/11/2024 14:02

Czterech policjantów zostało rannych w wypadku pod Wrocławiem. Ich jadący na sygnale, oznakowany radiowóz uderzył w tył osobowej kii. Do wypadku doszło rano w Pełczycach w powiecie oławskim.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Z informacji przekazanych przez oławską policję wynika, że radiowóz, który był pojazdem uprzywilejowanym z niewiadomych przyczyn uderzył w tył osobowej kii. Do zdarzenia doszło na trasie Polwica-Pełczyce. Niegroźnie rannych zostało czterech policjantów. - Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi portalowi TuWroclaw.com Wioletta Polerowicz, rzeczniczka prasowa oławskiej policji. 



 


 




 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości