Reklama

Wypadek we Wrocławiu. Pijany mężczyzna wpadł pod tramwaj

20/11/2024 20:53

Po godzinie 20, tuż przy przystanku "Małopanewska" we Wrocławiu doszło do wypadku. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu wpadł pod nadjeżdżający tramwaj. Trafił do szpitala.

Wiadomo, że poszkodowany to 56-letni mężczyzna, mieszkaniec Wrocławia. - Mężczyzna w stanie nietrzeźwości wpadł pod nadjeżdżający tramwaj - relacjonuje Mateusz Ziętek z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Pojazd poruszał się wolno, obrażenia jakie doznał poszkodowany najprawdopodobniej nie zagrażają jego życiu - dodaje policjant. 


Tramwaje linii 3, 10, 12, 20, 21, 22 kursujące w kierunku Leśnicy i Kozanowa zostały skierowane objazdem od pl. Jana Pawła II przez most Sikorskiego, ul. Jagiełły, Dmowskiego, Popowicką (20 od pl. Orląt Lwowskich). Zadysponowano zastępczą komunikację autobusową w ciągu ul. Legnickiej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości