Wiadomości

Wypadek z udziałem tramwaju, ranne zostały 3 osoby

2011-11-25, Autor: jg
W piątek po godzinie 8 rano doszło we Wrocławiu do wypadku z udziałem tramwaju. Z pojazdem MPK zderzył się dostawczy volkswagen, trzy osoby podróżujące autem zostały ranne.

Reklama

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej i Bałtyckiej. Tramwaj linii 1 jadący w kierunku Marino zderzył się z volkswagenem. Trzy osoby, w tym kierowca, zostały poszkodowane, ale na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. Trafiły jednak do szpitala na obserwację.

Motorniczemu ani pasażerom z "jedynki" nic się nie stało. Jak przekazują służby na razie trudno wskazać kto zawinił i jaka była przyczyna wypadku.

Do godz. 9 tramwaje linii 1 i 7 zmieniły nieco trasy kursowania na północy Wrocławia. Dyspozytorzy MPK na odcinku ul. Żmigrodzkiej do obsługi pasażerów wysłali zaś autobusy zastępcze. Od godz. 9 normalny ruch został już przywrócony i w tej chwili nie ma żadnych utrudnień.
Poza zdarzeniem na ul. Żmigrodzkiej w piątkowy poranek nie doszło we Wrocławiu do innych wypadków.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~df 2011-11-25
  10:21:24

  0 0

  tania sensacja, nieauktualne zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ~Wrockanin 2011-11-25
  12:13:18

  0 0

  Transportowy volkswagen przewożący okna. Ciekawe, bo pojazd był dosyć mocno zgięty (jakby tramwaj do prawie idealnie w środek grzmotnął), a widziałem sporo niezbitych okien na pace. A wypadek nie na skrzyżowaniu z Bałtycką tylko przy wyjeździe z osiedla przy sklepie Ponik. Stałe miejsce ryzyka. Przydałby się tam jakiś migający system ostrzegania dla kierowców, że tramwaj nadjeżdża.

 • ~ 2011-11-25
  12:52:58

  0 0

  taki system nazywa się sygnalizacja świetlna-wystarczy że zarówno kierowca jak i przede wszystkim motorniczy będzie sie do tego stosował-ale akurat tam często wajcharze jadą na czerwonym......

 • ~Dionizy 2011-11-25
  13:42:43

  0 0

  A myślisz, że fotoreporterzy to od rana patrolują miasto i czekają na Twoją (df) "tanią sensację". Jasne... fajniej byłoby dla Ciebie, gdyby jakiś samolot rozwalił się na Strachowicach. Wtedy nie byłoby "tanio"?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.