Reklama

Zaginiony Piotr odnalazł się. Przebywa w ciężkim stanie w szpitalu

19/06/2024 07:42

Piotr B., który dwa tygodnie temu wyszedł w nocy z domu odnalazł się. Jego matka poinformowała, że stan syna jest ciężki. Przebywa on w szpitalu. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Aktualizacja, 19.6 godz. 16:44 - Rodzina zaginionego poinformowała, że mężczyzna odnalazł się. Przebywa aktualnie w szpitalu w Trzebnicy. Jego stan jest ciężki. 


Wcześniej informowaliśmy:


Piotrma 40 lat. Na co dzień mieszka z matką przy ul. Parnickiego we Wrocławiu. Z piątku na sobotę z 7 na 8 czerwca wyszedł w nocy z domu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. - Był ubrany w szare spodenki do kolan, na gumce, niestety nie wiem jakie miał buty i koszulkę, wyszedł w nocy. Syn nie ma stałej pracy, zbiera złom i sprzedaje go przy ul. Ołbińskiej 27, a także przy ulicy Ligockiej i Sołtysowickiej. W punkcie złomu przy ul. Ligockiej jeden z pracowników mówił, że widział Piotra 17 czerwca przy ul. Kamieńskiego i Broniewskiego. Mówił, że miał głowę spuszczoną i był podłamany - relacjonuje kobieta. Dodaje też, że plakaty z informacją o zaginięciu zostały rozwieszone w wielu miejscach we Wrocławiu. Każdy, kto widział zaginionego proszony jest o kontakt z matką. Tel. 724-671-567.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości