zamknij

Wiadomości

Zdjęcia zakrwawionych płodów na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Straż miejska spisała antyaborcjonistów

2019-12-05, Autor: mgo

Za nieprzyzwoite, gorszące i niesmaczne uznała straż miejska transparenty działaczy Fundacji Pro- Prawo do Życia, którzy ustawili je na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu. Drastyczne obrazy były też wyświetlane na dużym ekranie. 

Akcja Stop Aborcji jest znana z drastycznych billboardów i transparentów, które od kilku lat pokazuje w miejscach publicznych, także we Wrocławiu. Tym razem, gdy jej działacze pojawili się z nimi na wrocławskim Rynku, na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego, interweniowała straż miejska. 

Reklama

- W poniedziałek, 2 grudnia, strażnicy miejscy, zabezpieczający antyaborcyjne zgromadzenie publiczne, odbywające się publicznie u zbiegu ulic Oławskiej i Świdnickiej, zauważyli nieprzyzwoite treści, umieszczone na transparentach i emitowane z rzutnika na ekran. Były one widoczne dla wielu osób, będących uczestnikami Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wszczęliśmy czynności wyjaśniające w związku z wykroczeniem z art. 141 Kodeksu Wykroczeń - mówi Waldemar Forysiak, rzecznik Straży Miejskiej Wrocławia. 

Uczestnikom pikiety grozi kara ograniczenia wolności, grzywny w wysokości do 1500 zł lub nagany. 

Oceń publikację: + 1 + 18 - 1 - 248

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Zet 2019-12-16 18:09:04

    Pedał [sam w mediach oznajmił, by tak do niego się zwracać!] "Sutek" tępiąc obrońców życia poczętego, próbujących uchronić od śmierci małe, bezbronne dzieci, promując dewiacje i sodomię, robiący "skok na kasę" (słynna afera ratuszowa), przyzwalając na katowanie patriotów, szykanujący kierowców, admirujący "joblistkę", która szkaluje i pluje na Naród Polski i Ojczyznę - pokazuje jakim jest "człowiekiem"! Czy aby to nie za zbyt duże wyzwanie dla niego? Swoim postępowaniem pokazuje, jakie ma sumienie, które powinno pomagać mu w odróżnianiu dobra od zła! Uważam, że jest ZŁYM CZŁOWIEKIEM!!!

    51 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jaką nazwę powinien nosić skwer przy Zakładzie Karnym przy ul. Kleczkowskiej?
Oddanych głosów: 883