Na sygnale
Złodzieje rowerów zostali zatrzymani przez policję
Policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę i 24-letniego mężczyznę, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży 11 rowerów o łącznej wartości 16 tysięcy złotych.
– Policjanci z komisariatu Wrocław Krzyki pracowali przy sprawie kradzieży rowerów. Działania operacyjne funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania dwóch osób podejrzanych o ten przestępczy proceder – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.
Zobacz także
Zatrzymane osoby to 23-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego usłyszeli oni zarzuty kradzieży 11 rowerów o łącznej wartości 16 tysięcy złotych.
– Policjanci odzyskali już pięć ze skradzionych jednośladów i prowadzą dalsze czynności w celu namierzenia pozostałych rowerów. Jednoślady trafiły do policyjnego depozytu i niedługo będą mogły zostać zwrócone ich właścicielom – dodaje Rajski.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Tajemnicze zaginięcie: Wróciła z pracy z zagranicy, poszła na sylwestra i kontakt się urwał [NOWE FAKTY]
185372 -
Złodzieje grasują we Wrocławiu. Ktoś łapie za klamki od drzwi
56782 -
Karambol koło Selgrosa w Długołęce. Co tu się wydarzyło? [ZDJĘCIA]
32172 -
Wrocław: Policyjny pościg przez centrum Wrocławia. Padł strzał!
21525 -
Wrocław: Napad na lombard na Brochowie. Wszystko nagrały kamery!
16527
Najczęściej komentowane
-
Tragiczny wypadek na budowie we Wrocławiu. Nie żyje robotnik
1 -
Tajemnicze zaginięcie: Wróciła z pracy z zagranicy, poszła na sylwestra i kontakt się urwał [NOWE FAKTY]
1 -
Duża akcja policji na A4. Kierowcy zbierali mandaty jeden po drugim
1 -
Wrocław: Kierowca furiat przejechał po stopie starszego człowieka, bo ten go zdenerwował [FILM]
1 -
Złodzieje grasują we Wrocławiu. Ktoś łapie za klamki od drzwi
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert