Wiadomości
Zmiany na skrzyżowaniu Sienkiewicza i Piastowskiej. Utrudnienia przez tydzień
Od soboty zmiany na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Piastowską we Wrocławiu. Rozpoczyna się tam kolejny etap remontu polegającego na wymianie zwrotnic tramwajowych. Linie 1, 9 i 70 przez tydzień będą kursować zmienioną trasą.
Tramwaje linii 1 i 70 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, pl. Bema, ulicę Poniatowskiego i Jedności Narodowej do ulicy Słowiańskiej.
Zobacz także
Tramwaje linii 9 pojadą objazdem w obu kierunkach od pętli Sępolno przez ulicę Mickiewicza, Skłodowskiej-Curie, pl. Grunwaldzki i ulicę Piastowską do ulicy Sienkiewicza, a tramwaje linii 17 będą nadal kursowały dotychczasowym objazdem w obu kierunkach od ulicy Sienkiewicza przez ulicę Wyszyńskiego, Szczytnicką, plac Grunwaldzki do mostu Szczytnickiego.
Obsługę komunikacyjną ulicy Nowowiejskiej zapewnią autobusy linii 700, które będą kursowały na trasie pl. Grunwaldzki - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Grunwaldzki przez ulicę Piastowską, Nowowiejską, Jedności Narodowej i Słowiańską z częstotliwością co 7,5 minuty w godzinach szczytu i 10 minut poza szczytem i w weekendy.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
176443 -
Tylko bumer zna te wrocławskie ciekawostki
82643 -
Wrocław: Kierowca opla jechał drogą S8 jak szalony. Wiózł nieprzytomną córkę do szpitala
51308 -
Pierwszy poziom zagrożenia dla Wrocławia. Niebezpieczny dwutlenek azotu w powietrzu
50879 -
Potężne drzewo runęło na kładkę w centrum Wrocławia. Miasto: Może być jeszcze gorzej
50295
Najczęściej komentowane
-
Wrocławskie koszmarki - budynki wstydu we Wrocławiu
4 -
Sutryk: "Jutro odchodzę ze stanowiska. Baj, baj". Ale stawia warunek
4 -
Wrocław: Aktywiści zablokowali ulicę Powstańców Śląskich. Z jezdni ściągała ich policja [ZDJĘCIA]
3 -
Sutryk obiecał budowę siedmiu kładek. „Kładki sratki” - drwi dzisiaj
2 -
Wrocław: Wykolejenie tramwaju na Arkadach. Torowisko nie doczekało się remontu
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alertSonda
Czy po tak dużych podwyżkach będziesz korzystać z usług Aquaparku Wrocław?
Oddanych głosów: 1057