Nie przegap

Żmigrodzka w remoncie. Korek ciągnie się aż do Odry

2024-04-30, Autor: Kinga Mierzwiak

Nie mają dziś łatwo kierowcy, którzy próbują wyjechać z miasta w kierunku północy. Trwa remont nawierzchni ulicy Żmigrodzkiej. Zamknięty jest prawy pas w kierunku wyjazdu z miasta (na odcinku od Kamieńskiego do torów kolejowych). Korek ciągnie się aż do Mostów Trzebnickich.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

- W poniedziałek i wtorek usuwana jest stara nawierzchnia oraz układana pierwsza warstwa masy bitumicznej - informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Od 1 do 5 maja robotnicy nie będą pracowali. Na poniedzałek, 6 maja, planowane jest wylewania ostatniej warstwy asfaltu. - Po zakończeniu prac na pasie prawym front robót przeniesie się na pas lewy - zapowiada Ewa Mazur. Tam również prace zajmą około tygdnia.

Jezdnia w kierunku centrum nie jest remontowana.

 

 

Oceń publikację: + 1 + 13 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Maciek_Breslau 2024-04-30
  18:31:01

  7 6

  Nie remontują - niedobrze. Remontują - też nie dobrze. Można się pogubić w tym marudzeniu .

 • ~Merlin 2024-04-30
  23:48:35

  2 5

  FEDERACJA GALAKTYCZNA INFORMUJE:
  Największym parszywstwem religii chrześcijańskiej (oraz judaistycznej i islamskiej) jest to, że wmówiła ona ludziom, że są najważniejsi; że Wszechświat powstał specjalnie dla nich; że mogą sobie Ziemię czynić poddaną i że zwierzęta (przecież też posiadające mózg) nie mają tzw. "duszy". Całe zło bierze się właśnie z tych 3 religii biblijnych, które są hańbą dla ludzkości. Jezus i jego matka, Abraham, Mojżesz, Mahomet, itp. to byli chorzy psychicznie wariaci, którzy mają niewiele wspólnego z ewentualnie istniejącym Bogiem. Tzw. "teologia" to pseudo-nauka opierająca się na halucynacjach, urojeniach, mistyfikacjach i innych "objawieniach". Posługuje się górnolotnym bełkotem, a nie logicznym myśleniem.
  ZIEMIANIE!
  Uwalniajcie się z religijnego MATRIXA ! ! !

 • ~Merlin 2024-04-30
  23:49:33

  1 5

  Manifest Wrocławianina: wklejacz(kropka)pl/zobacz-Manifest

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.