Zwycięstwo juniorów WKK nad Śląskiem Wrocław

2011-10-28, Autor: pK
Juniorzy WKK Wrocław ograli w derbach naszego miasta Śląsk 65:60. Duży wkład w końcowy sukces miał Jarosław Zyskowski, który przeciwko swoim byłym kolegom z druzyny zdobył 22 punkty.

W meczu 4. kolejki dolnośląskiej ligi juniorów starszych zespół WKK Wrocław prowadzony przez trenera Tomasza Niedbalskiego pokonał miejscowego rywala WKS Śląsk Wrocław 65:60.

Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany i do przerwy na tablicy widniał wynik 30:30. Losy spotkania ważyły się do samego końca, ale dzięki dobrej obronie i skutecznym akcjom w ataku w ostatnich sekundach meczu zespół WKK wygrał ze Śląskiem 5-cioma punktami.

WKK Wrocław – WKS Śląsk Wrocław 65:60 (17:18, 13:12, 13:19, 22:11)

Punkty WKK Wrocław: J. Grzeliński 12, T. Józefiak 0, N. Zuber 0, J. Kilian 3, J. Koelner 6, A. Mazur 0, J. Zyskowski 22, B. Bojko 2, S. Wziętek 0, P. Niedźwiedzki 18, D. Martyniak 2.

Punkty WKS Śląsk Wrocław: M. Kulon 5, A. Raczek 2, J. Byambadorj 0, W. Leszczyński 17, K. Kowalski 2, M. Fedoruk 6, T. Wiśniewski 2, N. Kulon 11, P. Nowicki 6, P. Czerwiński 7, Ł. Kubik 2.