Dragana Svitlica nie zagra w Ślęzie! Klub szuka nowej środkowej
0

Dragana Svitlica nie przeszła testów medycznych i nie będzie koszykarką Ślęzy Wrocław. Trwają poszukiwania nowej środkowej do zespołu mistrzyń Polski.

2017-08-29 5402 Autor: prochu
Bieg bez medalu - pomoc dla Kacpra w jego walce o życie
0

Medulloblastoma, czyli rdzeniak zarodkowy, z którym zmaga się Kacper to trudny przeciwnik. Ale my jesteśmy silniejsi, a Kacper ma duszę wojownika i rozrabiaki i na pewno pokaże chorobie, że zadarła z niewłaściwą osobą! - mówi mocnym głosem Mama Kacpra, pani Kasia. To podstawowe założenie „Biegu bez medalu”, który odbędzie się 16 września.

2017-08-29 6023 Autor: mh
Pożegnanie Adama Wójcika. Ceremonia pogrzebowa w sobotę
0

W sobotę przedwcześnie odszedł Adam Wójcik, jeden z najlepszych koszykarzy w historii polskiego sportu. Pogrzeb legendarnego zawodnika WKS-u odbędzie się w sobotę (2 września) na Cmentarzu Grabiszyńskim. Z kolei w czwartek w Starym Ratuszu zostanie wystawiona księga kondolencyjna poświęcona pamięci Adama Wójcika.

2017-08-28 6352 Autor: prochu
Śląsk ze spokojem może przepracować przerwę na spotkania reprezentacji [VLOG PIŁKARSKI]
0

Damian Filipowski oraz dziennikarz portalu SLASKnet.com analizują kolejne spotkanie Śląska Wrocław. Podopieczni Jana Urbana mogą spokojnie pracować w przerwie na mecze reprezentacji, chociaż nie milkną echa ostatniego spotkania. Czy Śląsk wygrał zasłużenie?

2017-08-28 5795 Autor: Damian Filipowski, Michał Aksak
Barcelona, Napoli i inne wielkie firmy zagrają we Wrocławiu
0

Na przełomie sierpnia i września w Hali Orbita odbędzie się międzynarodowy turniej futsalu - Futsal Masters 2017. Wśród uczestników zawodów są wielkie firmy, takie jak włoskie Napoli czy hiszpańska Barcelona.

2017-08-28 5271 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u nieznacznie gorsi od spadkowicza z PLK
0

Śląsk Wrocław przegrał w kolejnym przedsezonowym sparingu z Polfarmeksem Kutno 74:81.

2017-08-28 4943 Autor: prochu
Weekendowy dublet Taia Woffindena
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Tai Woffinden ma za sobą niezwykle udany weekend. W sobotę Anglik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim, a dzień później był bezkonkurencyjny w turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego.

2017-08-28 4620 Autor: prochu
Tłumy złożyły hołd Adamowi Wójcikowi [ZDJĘCIA]
0

Tłumy wrocławian przyszły pod halę Kosynierka, by złożyć hołd zmarłemu w sobotę legendarnemu koszykarzowi Adamowi Wójcikowi.

2017-08-27 24813 Autor: wbo, mh, prochu
Świetny powrót Ślęzy do Wrocławia! Falubaz rozgromiony [WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław nie dali większych szans Falubazowi Zielona Góra i w spotkaniu 5. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi pewnie wygrali 6:2. Oprócz kompletu punktów za zwycięstwo, cieszyć może również styl gry 1KS-u.

2017-08-27 5204 Autor: prochu
Rywalizacja strongmanów we Wrocławiu. Pudzianowski: Widzę swoich następców [ZDJĘCIA, WIDEO]
0

W niedzielę na plaży przy Hot Spot Beach Bar odbył się Puchar Polski strongman. Jednym z sędziów zmagań siłaczy był wielokrotny mistrz Strongman - Mariusz Pudzianowski, z którym mieliśmy okazję porozmawiać.

2017-08-27 7930 Autor: red, fot. Wojciech Bolesta