Vitezslav Lavicka: Za mało efektywności w ataku
0

Śląsk Wrocław przegrał z Rakowem Częstochowa 0:1 w spotkaniu 12. kolejki PKO Ekstraklasy. - Dobre drużyny muszą pokazać charakter, zaangażowanie i odpowiedzialność do ostatnich minut. Tego brakowało, dlatego dziś mamy zero punktów - podsumował szkoleniowiec WKS-u, Vitezslav Lavicka.

2019-10-22 2327 Autor: red
Fatalnej serii ciąg dalszy. Śląsk pokonany przez Raków
0

Piłkarze Śląska Wrocław po słabym w swoim wykonaniu meczu, przegrali na wyjeździe 0:1 z drużyną Rakowa Częstochowa. To już siódmy kolejny mecz wrocławian bez zwycięstwa, a strata do ligowej czołówki, choć wciąż niewielka, rośnie w niepokojącym tempie.

2019-10-21 2581 Autor: Bartosz Królikowski
Ślęza przegrywa mecz, którego przegrać nie powinna
0

Kolejny niestety mecz Ślęza kończy bez zdobyczy punktowej i kolejny też raz przegrywa z rywalem, który wcale nie był lepszy. Rezerwy Górnika wygrały 2:0, bo w praktyce wykorzystały wszystko to co miały, a wrocławianom, mimo przewagi w całym meczu, ani razu nie udało się umieścić piłki w siatce.

2019-10-21 2613 Autor: red
#VolleyWrocław odebrał rzeszowską lekcję siatkówki
0

W niedzielnym meczu, inaugurującym Ligę Siatkówki Kobiet we Wrocławiu, #VolleyWrocław podejmował brązowego medalistę mistrzostw Polski - zespół Developres SkyRes Rzeszów. Przyjezdnym wystarczyły trzy sety, by cieszyć się ze zwycięstwa.

2019-10-21 2600 Autor: red
Nieudana podróż Gwardii do Lublina.
0

Nieudana podróż Gwardii do Lublina. "Zabrakło nam szczęścia"

Wyjazd do Lublina okazał się pechowy dla zawodników KFC Gwardii Wrocław. Podopieczni Krzysztofa Janczaka przegrali z tamtejszą LUK Politechniką 1:3 (16:25, 25:20, 24:26, 30:32).

2019-10-21 3412 Autor: red
Wicelider we Wrocławiu! Śląsk Forza lepszy od Olimpu
0

Piąty mecz w sezonie, czwarte zwycięstwo. Śląsk Forza pokonał na wyjeździe Olimp Grodków 29:22 i objął pozycję wicelidera I ligi mężczyzn gr. B.

2019-10-21 2548 Autor: red
Koszykarze Śląska nieznacznie gorsi od Arki Gdynia
0

Po raz kolejny nie udało się odczarować hali Orbita. Śląsk Wrocław po istnym horrorze przegrał z Asseco Arką Gdynia 83:85. Oba zespoły grały falami, prowadzenie zmieniało się osiem razy. Śląsk rozpoczął fatalnie, jednak dwie kolejne kwarty dawały nadzieję na wygraną wrocławskich koszykarzy. O wszystkim zadecydowała ostatnia część gry, która była bardzo emocjonująca, a w samej końcówce więcej zimnej krwi zachowali koszykarze Arki.

2019-10-21 2670 Autor: red
Ślęza Wrocław rozgromiona w hicie kolejki
0

W meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław przegrała z Artego Bydgoszcz 59:81. Podopieczne Tomasza Herkta rozegrały znakomite spotkanie, zasłużenie sięgając po wygraną.

2019-10-21 2801 Autor: red
Przełamać się z beniaminkiem. Śląsk gra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa [ZAPOWIEDŹ]
0

Prawie dwa miesiące bez zwycięstwa w lidze to niepokojąco zbyt długo. Śląsk Wrocław chce przerwać tę kiepską passę w najbliższym meczu PKO Ekstraklasy, w którym jego rywalem będzie ligowy beniaminek Raków Częstochowa.