zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Opieka nad Seniorką, 1200 Euro! Westensee

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Zlecenie nr 20451
Potrzebna Opiekunka do Pani Kathariny
Data wyjazdu od 20.09 ? 20.11.2017
Miejscowość: Westensee
Stawka: 1200 ?

O naszej firmie:
MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Informacje na temat zlecenia:
Pani Katharina jest w wieku 71 lat, ma 170cm wzrostu i waży 55kg. Po niedawnym upadku porusza się przy wsparciu męża lub Opiekunki. Pani ma zaburzoną mowę, prawie nic nie mówi ? przychodzi do niej logopeda. Czynności pielęgnacyjne i higieniczne wykonuje codziennie rano zewnętrzna opieka medyczna. Pani trzeba pomagać podczas jedzenia, nie trzeba wstawać w nocy, są stosowane pielucho-majtki. Podopieczna jest osobą spokojną, jej mąż bardzo pomaga w opiece.
Obowiązki
Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.
Warunki mieszkaniowe
Pani mieszka z mężem oraz małym pieskiem w domku jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój. Czas wolny do ustalenia na miejscu. Na miejscu do dyspozycji Opiekunki jest Internet.
Wymagania
? Doświadczenie w opiece nad osobami
? Komunikatywna znajomość języka niemieckiego


Nasza oferta
Odbierz 500 zł premii za polecenie innej osoby do pracy!
? Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS,
? Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy,
? Organizacja podróży,
? Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
? Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

Skontaktuj się z nami:
tel. 71 377 88 88
e-mail: wroclaw@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com

http://szort.tk/16j

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Medipe Medipe

ul. Strzegomska 236A
54-432 Wrocław Wrocław

TEL. 713778888