ANWIL WŁOCŁAWEK

Polegli, choć podjęli walkę. Koszykarski Śląsk przegrywa z mistrzem Polski
0

Choć nie byli ani w zbyt dobrej formie, ani tym bardziej faworytami, postawili się mistrzowi. Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe z Anwilem Włocławek 85:96. Dla wrocławian to trzecia porażka z rzędu.

2019-11-24 22:41 Autor: Bartosz Królikowski
Otrząsnąć się i bić mistrza! Koszykarski Śląsk zagra z Anwilem Włocławek
0

Ostatnie tygodnie w Śląsku Wrocław są bardzo niespokojne. Słaba forma, a co za tym kiepskie wyniki, doprowadziły do zwolnienia trenera Andrzeja Adamka. W najbliższym meczu, wrocławian poprowadzi duet jego asystentów – Marcin Grygorowicz i Maciej Maciejewski. Miejsce do rozpoczęcia odbudowy formy jest jednak wyjątkowo nieprzyjemne. Na własnej hali powita ich bowiem mistrz Polski.

2019-11-23 13:09 Autor: Bartosz Królikowski
Dwudziesta rocznica
0

Dwudziesta rocznica "rzutu Krzykały". Zobacz, jak Śląsk pokonał Anwil we Włocławku [WIDEO]

Wszyscy kibice koszykarskiego Śląska Wrocław doskonale wiedzą, czym jest "rzut Krzykały". 3 października 1998 roku Jacek Krzykała, zawodnik WKS-u, w nieprawdopodobny sposób zapewnił zwycięstwo swojemu zespołowi w ostatniej sekundzie hitowego spotkania z Anwilem Włocławek - rzutem z własnej połowy.

2018-10-03 23:07 Autor: prochu
To z pewnością będzie ciekawe spotkanie
0

Anwil Włocławek zagra ze Śląskiem w Orbicie o finał Pucharu Polski!

Odwieczny rywal - Anwil Włocławek, po wyeliminowaniu Energi Czarnych Słupsk, będzie przeciwnikiem wrocławskiego Śląska w półfinale Pucharu Polski Intermarche Basket Cup. To prestiżowe starcie już w sobotę o godzinie 20 w hali Orbita.

2014-02-06 11:36 Autor: jg
Śląsk Wrocław zagra w poniedziałek z Anwilem Włocławek
0

Druga odsłona koszykarskiej świętej wojny. Śląsk zagra we Włocławku z Anwilem

Już w poniedziałek, 30 grudnia o godz. 18 w Hali Mistrzów we Włocławku Śląsk rozpocznie rewanżową rundę zasadniczej części sezonu 2013/2014. Niepokonany od pięciu spotkań Anwil to ostatni w tym roku przeciwnik WKS-u. W roli pierwszego trenera Śląska zadebiutuje Jerzy Chudeusz. Czy wrocławianie odegrają się za porażkę z października?

2013-12-29 18:43 Autor: tm
Anwil Włocławek okazał się dla koszykarzy Śląska zbyt wymagającym rywalem (zdjęcie ilustracyjne)
0

Święta wojna nie dla Śląska - wrocławianie przegrali z Anwilem Włocławek

Pierwszy mecz w ekstraklasie po latach tułaczki w niższych ligach nie wyszedł koszykarzom Śląska Wrocław zbyt dobrze. Wrocławianie przegrali z Anwilem Włocławek 61:73. Podczas spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Kibole z Włocławka wygrażali fanom Śląska, a przez “koncert” wulgaryzmów na trybunach sędziowie przerwali grę na kilka minut.

2013-10-12 19:46 Autor: Łukasz Maślanka
W zankomitej formie jest strzelec wrocławian Paweł Kikowski
0

Koszykarzom Śląska do finału turnieju we Włocławku zabrakło niewiele

Zacięta przegrana końcówka półfinału z Bnei Herzliya uniemożliwiła koszykarzom Śląska Wrocław awans do finału turnieju we Włocławku. Wrocławianie po pewnej wygranej nad Asseco Gdynia 71:56 zajęli ostatecznie trzecie miejsce.

2013-09-30 11:25 Autor: jg
W Orbicie znów będą emocje
0

Święta wojna na inaugurację koszykarskiego sezonu we Wrocławiu [CAŁY TERMINARZ]

Odwieczny rywal Anwil Włocławek będzie pierwszym przeciwnikiem powracającego w wielkim stylu do ekstraklasy koszykarskiego Śląska Wrocław. Koszykarska „święta wojna” rozegrana zostanie już w sobotę, 12 października o godzinie 16:00 we wrocławskiej hali Orbita.

2013-08-23 11:20 Autor: jg
Sebastian Mila (drugi z lewej) nie szczędził gardła, dopingując koszykarzy Śląska w meczu z Anwilem Włocławek.
0

Śląsk jak FC Barcelona - piłkarze dopingowali koszykarzy (VIDEO)

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Piłkarze i działacze Śląska Wrocław stawili się na meczu koszykarskiego Śląska z Anwilem Włocławek, by wspierać dopingiem kolegów po klubowym herbie. Jak piłkarscy mistrzowie Polski oceniają kolejną odsłonę świętej wojny krajowego basketu?

2013-01-18 19:00 Autor: Łukasz Maślanka
Paweł Kikowski (z piłką) w meczu z Anwilem Włocławek siał postrach w obronie rywala. Efekt? 28 punktów i pięć celnych ''trójek''.
1

Świetny mecz w Hali Orbita. Koszykarze Śląska przegrali z Anwilem o włos

Do szczęścia zabrakło niewiele. Koszykarze Śląska Wrocław do ostatnich minut walczyli o zwycięstwo, ale ostatecznie ulegli Anwilowi Włocławek 74:83. Świetne zawody zanotował Paweł Kikowski, który raz po raz dziurawił kosz rywala i chwilami sam ciągnął grę Śląska. Lider wrocławian mecz skończył z 28 punktami na koncie.

2013-01-16 23:30 Autor: Łukasz Maślanka