Koszykówka we Wrocławiu

Śląsk kończy rok meczami z czołówką. Na początek Astoria [ZAPOWIEDŹ]
0

Na koniec 2018 roku i pierwszej rundy sezonu zasadniczego FutureNet Śląsk czekają trzy bardzo trudne spotkania. Na pierwszy ogień idzie wyjazd do Bydgoszczy i starcie z miejscową Enea Astorią. Początek meczu w sobotę o 18.

2018-12-08 14:06 Autor: prochu
Wrocławskie Rozmowy o Sporcie (odc.1) - Norbert Kulon (FutureNet Śląsk Wrocław)
0

Pierwszy odcinek Wrocławskich Rozmów o Sporcie, którego gościem jest kapitan koszykarskiego FutureNet Śląska Wrocław, Norbert Kulon. Rozmawiamy o okolicznościach powrotu do Wrocławia, o grze pod presją, a także o... piłkarzach Śląska Wrocław. Zapraszamy!

2018-12-07 14:55 Autor: Paweł Prochowski, wideo: Mariusz Huk
Mikołajkowa wizyta koszykarek Ślęzy w SP 24 [ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław spędziły kilka godzin w Szkole Podstawowej numer 24 przy ul. Częstochowskiej biorąc udział w szkolnych Mikołajkach.

2018-12-06 14:30 Autor: prochu
Maciej Krakowczyk żegna się z koszykarskim Śląskiem
0

Kontrakt Macieja Krakowczyka z FutureNet Śląskiem Wrocław został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik nie miał zbyt wielu okazji do gry, a w poszukiwaniu większej liczby minut przeniósł się do GKS-u Tychy.

2018-12-06 10:27 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Zaprezentowaliśmy zupełnie inny styl grania
0

W niedzielnym hicie 9. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała Wisłę CanPack Kraków 80:69. - Tydzień temu "przełaziliśmy" mecz z AZS-em Gorzów. Lepiej jest, gdy gramy tak, jak z Wisłą - ocenił szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-12-05 06:33 Autor: prochu
0

"Biała Gwiazda" we Wrocławiu. Czy Ślęza będzie lepsza w meczu na szczycie? [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę o godzinie 15 w hali wrocławskiej AWF Ślęza Wrocław podejmie Wisłę CanPack Kraków. Koszykarki z Wrocławia w zeszłym tygodniu poniosły pierwszą porażkę w sezonie. Teraz chcą powrócić na zwycięską ścieżkę, ale z pewnością nie będzie o to łatwo.

2018-12-02 07:59 Autor: prochu
Nieudana wyprawa do Kutna. WKK przegrywa z Polfarmeksem
0

Wyjazdowa przegrana WKK Wrocław. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego długo toczyli wyrównany bój w Kutnie z Polfarmeksem, momentami nawet prowadzili, ale seria kilku punktów z rzędu miejscowych w trzeciej kwarcie pozwoliła im zbudować przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKK był Jakub Koelner, zdobywca 19 "oczek", który aż pięć razy trafił za trzy.

2018-12-02 17:15 Autor: prochu
FutureNet Śląsk Wrocław samodzielnym liderem 1. ligi! [RELACJA]
0

Choć początek sezonu w wykonaniu Czarnych Słupsk jest przeciętny, niewątpliwie jest to drużyna o dużym potencjale, na którą trzeba uważać. Zawodnicy Radosława Hyżego musieli mocno zdawać sobie z tego sprawę, bowiem udało im się niemal całkowicie zdominować rywala z Pomorza. W sobotnim spotkaniu wyrównana była tylko pierwsza kwarta. W pozostałych wrocławianie dali pokaz swojej siły i wygrali pewnie 96:83.

2018-12-02 17:26 Autor: prochu
Hit tym razem dla Ślęzy! Wrocławianki wygrały z Wisłą Kraków [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław lepsza od Wisły CanPack Kraków w hicie 9. kolejki Basket Ligi Kobiet. Przed tygodniem wrocławianki nie poradziły sobie w meczu na szczycie z AZS-em Gorzów Wielkopolski, tym razem jednak zaprezentowały się lepiej i odniosły zasłużone zwycięstwo.

2018-12-02 19:17 Autor: prochu
Ślęza Wrocław nawiązała współpracę z Totalizatorem Sportowym
0

Ślęza Wrocław rozpoczyna współpracę z wrocławskim oddziałem Totalizatora Sportowego. Pierwsze efekty podpisanej w piątek umowy kibice będą mogli zobaczyć już podczas najbliższego meczu koszykarek 1KS-u z Wisłą CanPack Kraków

2018-12-01 11:16 Autor: prochu