Relacja

Sebastian Mila (drugi z lewej) zaliczył asystę przy zwycięskim golu dla Śląska.
4

Śląsk Wrocław piłkarskim mistrzem Polski!

Tak, drodzy Państwo, to już oficjalne - mistrzostwa Polski nadszedł czas, ten piękny czas! Piłkarze Śląska Wrocław pokonali w Krakowie Wisłę 1:0 i wywalczyli drugie w historii klubu mistrzostwo kraju! Gola na wagę zwycięstwa i triumfu w lidze strzelił w 51. minucie Słoweniec Rok Elsner.

2012-05-06 19:10 Autor: Łukasz Maślanka
4

Mistrzostwo już prawie we Wrocławiu! Śląsk - Jagiellonia 3:1

Podczas meczu Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok, kibice śpiewali "Mistrz, mistrz, WKS!". I, drodzy Państwo, bardzo możliwe, że się nie pomylą. Piłkarze Śląska pokonali "Jagę" 3:1, po dwóch golach Przemysława Kaźmierczaka i jednym Roka Elsnera. A co najważniejsze, prowadząca do tej pory w T-Mobile Ekstraklasie Legia Warszawa przegrała w Gdańsku z Lechią i oddała Śląskowi fotel lidera!

2012-05-03 19:58 Autor: Łukasz Maślanka
0

Koszykarze drugoligowego Śląska Wrocław o krok przed awansem

Miał być mecz na śmierć i życie, a wyszedł z tego ledwie spacerek. Koszykarze drugoligowego Śląska Wrocław zdeklasowali Pogoń Prudnik w meczu decydującym o awansie do finału rozgrywek, zwyciężając 84:56.

2012-04-28 23:50 Autor: Łukasz Maślanka
Łukasz Madej (z lewej) mógł przypieczętować zwycięstwo Śląska.
2

Już po mistrzostwie? Minuta wstrząsnęła Śląskiem w Bielsku Białej

Ostatnia minuta meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała ze Śląskiem Wrocław może być najważniejszą ze wszystkich rozegranych przez wrocławian w tym sezonie. Bo tuż przed końcem spotkania napastnik gospodarzy Robert Demjan odebrał Śląskowi zwycięstwo, a razem z nim resztkę nadziei na mistrzostwo Polski. Jeśli z wpadki wrocławian skorzysta Legia Warszawa, Śląsk raczej nie będzie miał co liczyć na mistrzostwo i będzie musiał się skupić na obronie drugiego miejsca.

2012-04-14 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Cristian Diaz okazał się zbawcą Śląska Wrocław.
1

Zwycięstwo po mękach. Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 1:0

Wielka Sobota i wielkie męki Śląska Wrocław, szczęśliwie zakończone zwycięstwem. Zespół trenera Oresta Lenczyka pokonał GKS Bełchatów 1:0, po zwycięskim golu Argentyńczyka Cristiana Diaza. Świetne zawody zanotował też bramkarz Śląska Marian Kelemen, którego bez wahania można nazwać bohaterem spotkania.

2012-04-07 19:25 Autor: Łukasz Maślanka
Trener Orest Lenczyk zdaje się pytać: ''Dokąd zmierzasz, Śląsku?''.
3

Śląsk upokorzony w Warszawie, przegrał z Polonią 0:3

Runda wiosenna T-Mobile Ekstraklasy jest dla piłkarzy Śląska Wrocław jak horror w kilku odcinkach. Co gorsza, ciągle powstają nowe epizody - w niedzielę Śląsk przegrał w Warszawie z Polonią 0:3 i spadł na trzecie miejsce w ligowej stawce.

2012-04-01 19:30 Autor: Łukasz Maślanka
Śląsk zaliczył dobre zawody, ale wygrać w Poznaniu nie zdołał.
4

Miał być lider, jest porażka. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0

Piłka nożna bywa bezlitosną dyscypliną sportu. Przekonali się o tym na własnej skórze piłkarze Śląska Wrocław, którzy w Poznaniu zaliczyli niezłe zawody, ale przegrali z Lechem 0:2. Wrocławianie mogli zostać liderem T-Mobile Ekstraklasy, ale zmarnowali szansę i czeka ich dalsza pogoń za Legią Warszawa.

2012-03-25 16:27 Autor: Łukasz Maślanka
Sebastian Mila strzelił Arce Gdynia dwa gole
6

Walczyli do końca, ale odpadli. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1

Taki Śląsk Wrocław kibice chcieliby oglądać w każdym meczu. Zespół trenera Oresta Lenczyka walczył z pasją o awans do półfinału Pucharu Polski z Arką Gdynia do ostatnich minut. Wrocławianie wygrali 3:1, ale nie odrobili strat z pierwszego starcia w tym dwumeczu, wygranego przez gdynian 2:0. Kluczowa okazała się bramka strzelona przez Arkę we Wrocławiu. I to zespół znad Bałtyku powalczy o trofeum.

2012-03-21 20:27 Autor: Łukasz Maślanka
Cristian Diaz strzelił pierwszego gola w meczu z Cracovią
1

Rywal odprawiony z kwitkiem. Śląsk Wrocław - Cracovia 3:0 [VIDEO]

Pół meczu wystarczyło piłkarzom Śląska Wrocław, by rozmontować Cracovię 3:0 i zanotować pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły właśnie w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisał się Argentyńczyk Cristian Diaz i dwukrotnie kapitan zespołu Sebastian Mila. Dzięki wygranej, Śląsk traci już tylko punkt do prowadzącej w ligowej tabeli Legii Warszawa.

2012-03-18 16:21 Autor: Łukasz Maślanka
3

Wiosennego pecha ciąg dalszy. Śląsk - Korona 1:2

Po meczu Śląska Wrocław z Koroną Kielce na myśl nasuwa się jedno pytanie: co się stało z tą drużyną? Zespół trenera Oresta Lenczyka przegrał 1:2 i wiosną pozostaje bez zwycięstwa.

2012-03-11 19:05 Autor: Łukasz Maślanka