niedziela, 12 lutego 2012      Damiana, Nory, Modesta
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI  |  KULTURA I ROZRYWKA  |  SPORT I REKREACJA  |  EDUKACJA  |  BIZNES  |  FOTOGALERIA  |  VIDEO
Jesteś tu :  WrocławKultura i rozrywka
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij
Jazzpospolite Szepty
12 marca 2010, autor: materiały prasowe, JS
Jazzpospolite Szepty
Fot. materiały prasowe
21 marca w klubie Szepty wystąpi zespół Jazzpospolita, którego muzyka oscyluje pomiędzy nu/acid-jazzem i post-rockiem.
ZOBACZ PODOBNE
W Walentynki po Wrocławiu będzie jeździł „tramwaj zwany pożądaniem”
Już 14 lutego 2012 roku na ulicach Wrocławia pojawi się wyjątkowy tramwaj. W środku pasażerowie będą mogli wzbogacić swoją wiedzę w zakresie profilaktyki HIV/AIDS, wziąć udział w konkursach i dostać darmowe prezerwatywy. „Tramwaj zwany pożądaniem” będzie kursował od godziny 20. 2012-02-12
Wojtek Pilichowski wystąpi w Łykendzie z nowym projektem
Pi-Electro Step to nowy projekt Wojtka Pilichowskiego, w którym nawiązuje do aktualnych trendów związanych ze współczesną muzyką elektro i dub step. Jeden z premierowych koncertów nowej formacji najlepszego polskiego basisty odbędzie się 14 lutego w klubie muzycznym Łykend.  2012-02-08
We Wrocławiu działa klub gier planszowych i logicznych
W każdy wtorek wrocławianie mogą w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego pograć w gry planszowe i logiczne. Zajęcia prowadzą członkowie klubu Koloseum. A dwa razy do roku w naszym mieście odbywają się Festiwale Gier Planszowych.  2012-02-08

Czterech muzyków, pięć instrumentów, niezliczone źródła inspiracji i jeden efekt, w postaci żywiołowego kwartetu grającego muzykę z nienazwanej szuflady. Avantgarde-Jazz? Post-Rock? Nu-jazz? Avant-pop?

 

Poszukiwanie etykiety wydaje się bezcelowe, bo Jazzpospolita bezkompromisowo kieruje się w nieznane, łącząc i deformując to, co absorbuje jej członków. Azymutem jest eklektyzm. Choć taki kurs wydaje się całkowicie niekomercyjny, zespół w swoim debiutanckim roku 2009 odniósł duży sukces na polskiej scenie alternatywnej.

 

Jazzpospolita zagrała 20 koncertów, wydała EP-kę gorąco przyjętą przez liczne grono fanów i recenzentów, którzy porównywali ją do dokonań The Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist czy Tortoise. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w roku 2010 ukaże się debiutancki album Jazzpospolitej.

 

Szczególnie polecić należy ich koncerty, na których muzyka zespołu staje się jeszcze ciekawsza, a kompozycje często odbiegają od swoich studyjnych wersji.

 

Początek koncertu o godzinie 20.00.

 



Jazzpospolita  Szepty  klub  impreza  muzyka  koncert  muzyka na żywo
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij


Znalazłeś błąd w artykule ?
Poinformuj nas o nim.
Zgłoś błąd
 
Twój email:
Nadawca:
Treść zgłoszenia:
 
 
Wyślij
Całkowicie darmowy newsletter z przeglądem wydarzeń tygodnia we Wrocławiu
komentarzy: 0 | Dodaj komentarz Ocena : 0.00 |
Dodaj ocenę :
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5

KALENDARZ IMPREZ
DZISIAJ WE WROCŁAWIU
 
Alert tuWroclaw.com
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
NAJWYŻEJ OCENIANE WIADOMOŚCI
KONKURSY
© 2009 copyright - tuPolska sp. z o.o. , email: redakcja@tuwroclaw.com  |  redakcja  |  mapa strony  |  napisz do nas  |  reklama w serwisie  |  patronaty medialne
Współpraca :
Partnerzy :
Portal turystyczny Dolnego Śląska
Pozycjonowanie w Google
Wrocław z wyboru
Hotel Zaułek
Zachodni Portal Biznesowy
Fotoblog Wrocław
Tak to widzę...
Praca we Wrocławiu - Wroclawiak.pl
pogoda we Wrocławiu
-14°c