Na Oławskiej, tuż przy Rynku, w poprzek torowiska tramwajowego stoi zaparkowany autobus MPK. Tuż obok postawiono wiatę przystankową, a przed nią na kanapie siedzi młody mężczyzna z tabletem w dłoni. Kilku fotografów robi mu zdjęcia. Co to za tajemnicza akcja?
Na skrzyżowaniu ul. Oławskiej z ul. Szewską w poniedziałkowy poranek pojawił się autobus MPK, a obok stanęła wiata przystankowa. Jednak do Rynku nie zaczęła kursować żadna nowa linia autobusowa – robione są tam zdjęcia do kampanii reklamowej.
Przed wiatą na kanapie siedzi model z tabletem w ręku, a fotografowie robią mu zdjęcia. Dookoła autobusu rozstawili się panowie z krótkofalówkami, którzy zatrzymują przechodniów lub nakazują im omijanie autobusu szerokim łukiem.
Kierownik planu był bardzo tajemniczy. Nie chciał zdradzić ani w jakim celu robione są zdjęcia, ani na czyje zlecenie. Napomknął tylko, że chodzi o pokazanie Wrocławia jako „przyjaznego miejsca, miasta spotkań”.
Trochę więcej na ten temat wie rzecznik wrocławskiego MPK.
- Autobus wynajęła firma Cine Art Production. W jakim celu, tego nie wiem. Dla nas jest to normalne wynajęcie, autobus nie koliduje z ruchem – w momencie, gdy tramwaj nadjeżdża, pojazd się cofa – wyjaśnia Janusz Krzeszowski z MPK.
Jak tylko ustalimy więcej, niezwłocznie was o tym poinformujemy.
>Zobacz więcej zdjęć tajemniczego autobusu MPK
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze