Reklama

WLPNS: Mistrzostwa Europy Amatorów 2011

07/06/2011 00:00

Zagraj jako Holandia; Niemcy lub inny kraj europejski i zdobądź tytuł Mistrza Europy Amatorów. Piłkarska impreza wystartuje już 11 lipca.

Piłkarskie "Mistrzostwa Europy Amatorów 2011" wystartują już  11 lipca a arena zmagań będzie przy ul.Sarbinowskiej 10. Formuła Turnieju przewiduje, iż każdy ze zgłoszonych zespołów na wspólnym spotkaniu kapitanów drużyn wylosuje europejskie państwo, które będzie reprezentował przez całe rozgrywki.


 


W cenie wpisowego organizator zapewnia wszystkim zespołom stroje piłkarskie renomowanej marki producenta sprzętu sportowego MASITA, w barwach zbliżonych do barw reprezentacji kraju wylosowanego przez zgłoszoną drużynę (10 kompletów dla każdego zespołu), możliwość dokupienia kolejnych koszulek w atrakcyjnej cenie.

Reklama



Zamysłem organizatora jest przyjęcie zgłoszeń od maksymalnie 16 zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy po osiem drużyn w każdej. Dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do półfinałów. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w finale turnieju.


Wszelkie informacje na temat zapisów znajdziecie Państwo na stronie interentowej imprezy.

 


Piotr Kolisko

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości