Występy żużlowców w cyklu Grand Prix po raz kolejny zdominowały rywalizację na krajowej arenie żużlowej.
ZOBACZ PODOBNE
Maciej Janowski: Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Wrocławia Od przyszłego sezonu Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, wychowanek wrocławskiej Sparty, Maciej Janowski, zasili szeregi tarnowskiego zespołu. O jego odejściu od pewnego czasu jest bardzo głośno. Udało nam się dowiedzieć od samego Maćka o szczegółach tej ciężkiej, jak się okazało decyzji.2011-12-20
Znamy już niespodziewany skład żużlowej Sparty na przyszły sezon W poniedziałek rano na oficjalnej stronie wrocławskiego klubu pojawiła się informacja dotycząca składu Betardu Sparta Wrocław na sezon 2012. Z klubem pożegnali się trzej dotychczasowi liderzy - Kenneth Bjerre, Maciej Janowski i Piotr Świderski.2011-12-19
Intensywne opady deszczy podczas Grand Prix Chorwacji w Gorican zaplanowanego na sobotę zmusiły organizatorów do przeniesienia imprezy na dzień następny. Stąd też z powodu nieobecności zawodników uczestniczących w cyklu Grand Prix odwołane zostały spotkania play-off Extraligi w tym mecz WTS-u z Falubazem Zielona Góra.
W niedzielnym spotkaniu w Zielonej Górze miała wystąpić czwórka zawodników z GP: Greg Hancock, Fredrik Lindgren, Kenneth Bjerre i Jason Crump. O nowym terminie rozegrania spotkania będziemy informowali Państwa na stronie portalu tuwroclaw.com .