Uwaga kierowcy - na dolnośląskich drogach w poniedziałek ślisko i niebezpiecznie! W regionie porządnie sypnęło śniegiem, a ciężarówki walczą z podjazdami. Najtrudniej jest na odcinku od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc.
Początek nowego tygodnia nie należał do najłatwiejszych dla kierowców z Dolnego Śląska. Czytelnicy alarmują, że po polskiej i czeskiej stronie samochody ciężarowe mają spore trudności z pokonaniem podjazdów.
Przejście graniczne dla tirów jeszcze funkcjonuje normalnie, jednak nie wiadomo czy Czesi wkrótce nie wyłączą go z użytku.
Policja apeluje o ostrożność i wymianę opon na zimowe. Szczególnie w okolicach dolnośląskich gór, warunki na drogach w związku z opadami śniegów są niezwykle trudne.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze