Reklama

Tir uderzył w osobówkę na A4 pod Wrocławiem. Ranne dwie osoby

28/10/2024 11:55

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku, do którego doszło między węzłami  Wrocław Wschód i Brzezimierz na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Tir uderzył w stojące w korku punto. Trwa akcja ratunkowa, jezdnia aktualnie jest zablokowana. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 


Do wypadku doszło w Piskorzowie. - Na autostradzie A4 stworzył się zator drogowy. Z niewyjaśnionych okoliczności w tył osobowego fiata punto uderzył tir - relacjonuje Wioletta Polerowicz z Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Poszkodowana została pasażerka fiata, to 68-letnia kobieta, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Druga osoba została pod opieką ratowników medycznych. Szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 14. Ostatni możliwy zjazd to Brzezimierz (Oława/Strzelin).

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości