KOTWICA KOŁOBRZEG

Śląsk walczy o 7 miejsce w lidze
0

Koszykarze Śląska wrócili do Wrocławia. Czeka ich długa seria meczów przed własną publicznością

Podopieczni Jerzego Chudeusza w ostatnim spotkaniu na wyjeździe w 2. rundzie sezonu, zwyciężyli Stabill Jezioro Tarnobrzeg 91:72! Pozostałe 4 mecze rewanżowe w końcu rozegrają przed własną publicznością. Wsparcie i doping fanów Trójkolorowych może okazać się kluczem do występu w play-off. Pierwszy mecz już w środę o godzinie 19:30.

2014-04-15 11:58 Autor: jg
Wrocławscy koszykarze ambitnie walczą o jak najlepsze miejsce przed rundą play-off
0

Śląsk zerwał Kotwicę i płynie dalej

Śląsk Wrocław ograł 81:62 Kotwicę Kołobrzeg w drugim meczu II fazy sezonu TBL. Wojskowi nie zlekceważyli niżej notowanego rywala i bez większych problemów wykonali plan na ten mecz. 2 punkty jadą do Wrocławia, ale  zawodnicy zostają nad morzem. W sobotę drugi wyjazdowy pojedynek - tym razem z Polpharmą Starogard Gdański.

2014-03-27 09:33 Autor: jg
Śląsk wciąż daleki jest od formy, jakiej oczekują kibice basketu we Wrocławiu
0

Koszykarze Śląska nie zachwycili w Orbicie, ale wygrali

Spokojne i kontrolowane zwycięstwo zapewnili sobie w meczu z Kotwicą Kołobrzeg zawodnicy Śląska Wrocław, którzy pokonali przeciwnika 79:65. Wyraźnie wyluzowani gospodarze prowadzili od początku do końca, a spotkanie bardziej przypominało piknik, niż ligowe starcie o punkty.

2014-01-19 17:40 Autor: jg
Śląsk musi ten mecz wygrać
0

Wrocławscy koszykarze będą chcieli pokonać Czarodziei z Wydm

Koszykarze Kotwicy Kołobrzeg z bilansem 3-11 zajmują 11. miejsce w tabeli. I choć w rundzie rewanżowej nie wygrali jeszcze meczu, to kilka miesięcy temu pewnie pokonali naszą drużynę 94:81. Czas zatem na rewanż.

2014-01-15 12:14 Autor: jg
Robert Skibniewski w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg spędził na parkiecie ''tylko'' 28 minut.
0

TBL: Śląsk zdeklasował Kotwicę

Bez odpoczywającego Adama Wójcika i z grającym "tylko" 28 minut Robertem Skibniewskim wrocławski Śląsk znokautował Kotwicę Kołobrzeg. Do końca drugiego etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi pozostały już tylko trzy spotkania.

2012-04-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Robert Skibniewski po raz kolejny spędził na boisku 40 minut. Jego dobra postawa i solidne double-double zapewniły Śląskowi wyjazdowe zwycięstwo
0

TBL: Śląsk po raz kolejny ograł Kotwicę Kołobrzeg

Zespół Śląska Wrocław po raz trzeci w tym sezonie pokonał Kotwicę Kołobrzeg. W drużynie z Wrocławia aż pięciu zawodników zapisało na swoim koncie dwucyfrową liczbę punktów.

2012-03-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Paul Graham był jednym z najlepszych graczy Śląska w rozegranym w ubiegłym tygodniu meczu z Kotwicą Kołobrzeg
0

TBL: Wrocławski Śląsk walczy o Top 6

Jeżeli w dzisiejszym spotkaniu Śląsk Wrocław pokona na własnym parkiecie PBG Poznań, kibice opuszczą Halę Orbita zadowoleni. Jeżeli w rozgrywanym równocześnie spotkaniu w Zastal Zielona Góra przegra z Kotwicą Kołobrzeg sympatycy wrocławskiego zespołu wpadną w euforię. Śląsk awansuje do najlepszej szóstki TBL, plan minimum na ten sezon zostanie wykonany.

2012-02-12 07:00 Autor: Piotr Kolisko
Paul Graham w meczu z Kotwicą Kołobrzeg był jedną z pierwszych opcji ofensywnych zespołu.
0

TBL: Śląsk odprawia Kotwicę Kołobrzeg z kwitkiem

Wrocławski Śląsk nie dał szans Kotwicy Kołobrzeg wygrywając pewnie we własnej hali 82:60. Poniedziałkowe zwycięstwo przybliża zespół Miodraga Rajkovica do awansu do czołowej piątki Tauron Basket ligi.

2012-02-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Akselis Vairogs rozegrał dobre spotkanie w pierwszym wyjazdowym pojedynku z Kotwicą Kołobrzeg.
0

Koszykarski Śląsk jest nadal w grze

Ewentualne dzisiejsze zwycięstwo nad Kotwicą Kołobrzeg przedłuży szansę wrocławskiego Śląska na awans do najlepszej piątki Tauron Basket Ligi. Początek spotkania w Hali Orbita zaplanowano na godzinę 19.00 .

1

TBL: Thriller w Kołobrzegu, Śląsk wygrywa po dogrywce

W wyjazdowym spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg zawodnicy Śląska Wrocław pokazali charakter. Zwycięstwo po dogrywce 73:68 sprawiło, że wrocławski zespół zajmuje obecnie piąta pozycję w Tauron Basket Lidze. Do sukcesu Śląsk poprowadził Paul Graham, który notując 17 punktów w 24 minuty gry był najlepszym zawodnikiem trenera Rajkovicia.

2011-11-20 00:00 Autor: Piotr Kolisko