Wideo - Sport

Race na stadionie. Oprawa meczu Śląsk - Hapoel [WIDEO]

Widowiskowa oprawa kibiców Śląska Wrocław podczas meczu z Hapoelem Beer Szewa w ramach Ligii Konferencji. Z uwagi na duże zadymienie sędzia zdecydował się przerwać mecz na kilkanaście minut. Ostatecznie piłkarze Śląska Wrocław pokonali zespół z Izraela 2:1.
Zobacz
2021-08-05 2877 Autor: red.
Śląsk Wrocław od kuchni. Podsumowanie obozu na Cyprze [WIDEO]

Przed każdą rundą rozgrywek PKO Ekstraklasy, zespoły wyjeżdżają na obozy przygotowawcze. Gdy liga wraca do gry, kibice obserwują tzw. „produkt końcowy” treningów, czyli to, co zespół wypracował. Jednak okres przygotowawczy, to nie tylko standardowe ćwiczenia i mecze sparingowe. O tym jak taki obóz wygląda od wewnątrz, opowiedział nam asystent trenera Vitezslava Lavicki – Paweł Barylski.

Zobacz
2020-02-12 1552 Autor: Bartosz Królikowski, Karolina Stachera
Śląsk pokonał Wisłę. Tak świętowali nasi piłkarze [WIDEO]

W meczu 16. kolejki PKO Ekstraklasy, Śląsk Wrocław pokonał na Stadionie Wrocław Wisłę Kraków 2:1 i awansował na pozycję wicelidera. Tym samym seria zwycięstw wrocławian została wydłużona do czterech meczów. Zobacz, jak wrocławscy piłkarze świętowali kolejne zwycięstwo.

Zobacz
2019-11-25 2253 Autor: slaskwroclaw.pl
Śląsk znalazł sponsora na koszulki piłkarzy [WIDEO]

Bukmacher Noblebet został nowym sponsorem głównym Śląska Wrocław. Umowa obowiązywać będzie przez trzy sezony, w trakcie których logo marki eksponowane będzie w centralnej części koszulek WKS-u.

Zobacz
2019-10-01 2441 Autor: Karolina Stachera
Śląsk nadal niepokonany! WKS liderem PKO Ekstraklasy

W 7. kolejce PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław w meczu na szczycie zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Portowcy strzelili w tym meczu dwa gole, ale jednego trafienia sędzia słusznie nie uznał. Czy remis jest sprawiedliwy? A może to Śląsk zasłużył na zwycięstwo? Jak wyglądała gra podopiecznych Vitezslava Lavicki? Komu przyda się trochę lodu na głowy? Spotkanie analizują Damian Filipowski i Jan Mikoś.

Zobacz
2019-09-02 3391 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś, Karolina Stachera
Legia - Śląsk 0:0. Śląsk wywozi punkt z Warszawy [KOMENTARZ]

W rozgrywkach PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław wciąż jest niepokonany. W sobotę piłkarze Vitezslava Lavicki bezbramkowo zremisowali z Legią w Warszawie. Zielono-biało-czerwoni utrzymują się w czołówce tabeli.
Zobacz
2019-08-04 3660 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś
Piłkarze Śląska wzięli udział w treningu blind footballu [WIDEO]

W środę na Stadionie Wrocław odbył się wspólny trening piłkarzy Śląska Wrocław i zespołu blind footballu. Podopieczni Vitezslava Lavicki mogli przekonać się na czym polegają trudności w grze w blind footballu. W zajęciach uczestniczył także nowy bramkarz WKS-u, Radosław Majdan.

2019-05-07 3468 Autor: Damian Filipowski
Śląsk rządzi w regionie! Czy to najlepszy mecz WKS-u w tej rundzie?

Słaba pierwsza i świetna druga połowa Śląska Wrocław w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Vitezslava Lavicki zasłużenie wygrali 2:0 - bramki strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak.