Wrocławianie biorą aktywny udział w ramach zawodów Otwartych Mistrzostw Wrocławia.
Już w najbliższą sobotę 20. lutego cykl 18. Otwartych Mistrzostw Wrocławia proponuje rywalizację w poszczegółnych dyscyplinach:
BADMINTON
sala AWF, ul. Witelona 25a
od godz. 9.00
ŁYŻWIARSTWO
Lodowisko, ul. Spiska 1
godz. 11.00
SZACHY DLA MŁODZIEŻY
MUKS MDK Śródmieście, ul. Dubois 5
godz. 10.00
Wszelkich informacji dotyczących terminówrozgrywania dyscyplin oraz wyników poszczegółnych konkurencji należy szukać nastronie internetowej organizatora - www.omw.wroc.pl
Informujemy również, iz cykl 18. Otwartych Mistrzostw Wrocławia rozpoczyna procedurę zgłoszeniową do turnieju koszykówki i siatkówki.
Do rozgrywek zakwalifikują się drużyny, które w nieprzekraczalnym terminie do 20 stycznia 2010r. przesla swój akces na adres: [email protected] oraz uregulują kaucję zwrotną (nowo zgłaszające się drużyny wpłacaja 200zł - pierwszy walkower to strata 100zł z kaucji, drugi walkower to strata kolejnych 100zł i wycofanie drużyny z rozgrywek). Ilosć miejsc ograniczona - decyduje kolejnosć zgłoszeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze