zamknij

Koszykówka

Kolejne polskie wzmocnienie mistrzyń Polski. Karina Szybała w Ślęzie
0

Karina Szybała, dotychczas zawodniczka Artego Bydgoszcz, w nadchodzącym sezonie będzie reprezentować barwy Ślęzy Wrocław. Z drużyną mistrzyń Polski związała się jednorocznym kontraktem.

2017-07-26 09:44 Autor: prochu
Wrocławscy kibice powołali stowarzyszenie
0

Wrocławscy kibice powołali stowarzyszenie "My! Ślęza"

Sympatycy klubu sportowego Ślęza Wrocław, w tym także rodzice młodych piłkarzy trenujących w klubie, powołali stowarzyszenie "My! Ślęza". Dzięki temu wiele inicjatyw podejmowanych przez te osoby będzie miało formalny charakter.

2017-07-23 16:07 Autor: prochu
Klaudia Sosnowska koszykarką Ślęzy Wrocław
0

Do drużyny mistrzyń Polski dołączyła Klaudia Sosnowska. To 27-letnia skrzydłowa o wzroście 186 cm. W poprzednim sezonie grała w Ostrovii Ostrów Wlkp. oraz Enerdze Toruń, a w przeszłości była zawodniczką m.in. euroligowego Lotosu Gdynia. Ze Ślęzą podpisała kontrakt na rok.

2017-07-19 14:47 Autor: prochu
Marissa Kastanek zostaje w Ślęzie Wrocław
0

Potwierdziły się naszej wcześniejsze doniesienia. Marissa Kastanek, jedna z najważniejszych zawodniczek mistrzowskiej Ślęzy, przedłużyła o dwa lata kontrakt z wrocławskim klubem. Podjęła również starania o polskie obywatelstwo.

2017-07-09 15:40 Autor: daf
Wrocławskie zespoły bez medali w koszykarskich finałach MP do lat 14
0

W niedzielę zakończyły się turnieje finałowe mistrzostw Polski młodziczek i młodzików w koszykówce. Wrocławskie zespoły - Śląsk, Ślęza i WKK - radziły sobie bardzo dobrze, ale ostatecznie żadnemu z nich nie udało się wywalczyć medalu.

2017-06-20 14:20 Autor: Paweł Prochowski
Ślęza świętowała Dzień Dziecka z najmłodszymi sportowcami [ZDJĘCIA]
0

To była kolejna udana impreza Ślęzy Wrocław. Poprzednie, te organizowane z okazji Mikołajek, były pięknie, kolorowe i fantastycznie. W niedzielę było podobnie, a nawet jeszcze piękniej i jeszcze bardziej kolorowo. Z roku na rok powiększa się liczba młodych sportowców trenujących w koszykarskiej i piłkarskiej Akademii 1KS-u. Miało to przełożenie na frekwencję na pikniku, przez który przewinęło się około półtora tysiąca osób.

2017-06-12 21:02 Autor: Dariusz Parossa
Koszykarze WKK Wrocław mistrzami Polski kadetów!
0

Kolejne koszykarskie mistrzostwo Polski we Wrocławiu! Po sukcesach Śląska (wygrana w zawodach mężczyzn do lat 20) i Ślęzy (złoty medal w rywalizacji kobiet do lat 16), teraz tytuł najlepszej drużyny w kraju wywalczyli młodzi koszykarze WKK Wrocław. Dolnoślązacy nie mieli sobie równych w turnieju finałowym mistrzostw Polski do lat 16, który rozgrywany był w Ostrowie Wielkopolskim.

2017-06-12 21:11 Autor: Paweł Prochowski
WroBasket: Golden Play rzutem na taśmę ratuje się od spadku [GALERIA]
0

Koszykarze Golden Play Group w miniony weekend rozgrywali dwa spotkania. W sobotę przegrali z 4FUN Autotesto 51:53, a w niedzielę mierzyli się z aktualnymi mistrzami - TST Kogeneracją SA. Porażka oznaczała ich spadek z ekstraligi, ale Golden Play - mimo, iż kończyli mecz w trójkę (!) - sensacyjnie wygrali 51:46.

2017-06-07 06:59 Autor: Paweł Prochowski
Kadetki Ślęzy Wrocław mistrzyniami Polski!
0

Kolejny sukces młodych koszykarek z Wrocławia. Zespół MKS MOS Procom Systems Ślęza wywalczył złoty medal mistrzostw Polski do lat 16. Podczas turnieju finałowego w Tarnowie drużyna nie przegrała ani razu, a nagrodę MVP dla najlepszej zawodniczki otrzymała Weronika Hipp.

2017-06-05 14:46 Autor: prochu
Finały MP koszykarzy U18: Śląsk wicemistrzem, siódme miejsce WKK
0

Koszykarze Śląska Wrocław zdobyli srebrne medale mistrzostw Polski do lat 18. W finale turnieju rozgrywanego w Radomiu zostali rozgromieni przez miejscową Rosę aż 37:82. Siódme miejsce w rywalizacji przypadło WKK Wrocław.

2017-05-28 15:08 Autor: prochu