Decyzje zapadły: mimo tego, że torowisko na Podwalu, między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich tramwaje w korkach pokonują w godzinach szczytu dwa razy dłużej niż poza nim, to nie zostanie ono wydzielone przynajmniej do końca przyszłego roku. Bo urzędnicy najpierw chcą przebudować inne ulice, żeby kierowcy mieli się gdzie podziać.
We wrześniu na torach pojawią się już dwie linie oznaczone Plus: jedna (33) pojedzie z Pilczyc do Stadionu Olimpijskiego, druga z Pilczyc na Gaj (więcej szczegółów pod tym linkiem) .Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze