Reklama

Spotkaj się z ambasadorami kampanii Projekt 21

10/11/2011 00:00

Jak stać się przedsiębiorcą z prawdziwego zdarzenia, w jaki sposób zaplanować swoją karierę i jakie są zalety wolontariatu – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas zaplanowanego na 16 listopada spotkania w Wyższej Szkole Handlowej. To doskonała okazja by osobiście poznać ambasadorów kampanii społecznej Projekt 21.

Spotkanie poprowadzi jeden z pomysłodawców Projektu 21 Robert Krool - doradca reorganizacyjny, coach, lider zespołów eksperckich, autor sześciu książek, wiceprezes zarządu i fundator Fundacji na rzecz promocji przedsiębiorczości INSTYTUT COPERNICUS. Będą mu towarzyszyć zaproszeni ambasadorzy Projektu 21.

Podczas spotkania słuchacze poznają tajniki stawania się i bycia prawdziwym przedsiębiorcą, sposoby skutecznego planowania kariery, zalety wolontariatu jako istotnej części rozwoju zawodowego. Goście odpowiedzą również na wszystkie nurtujące pytania.

Spotkanie odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, 16 listopada o godz. 10:00 Wstęp jest bezpłatny.


Czym jest Projekt 21?

W naszym kraju żyje ponad 38 milionów Polaków. 6 278 000 z nich to ludzie młodzi, w wieku od 16 do 26 lat, stojący u progu kariery. Przed nimi trudna decyzja: własny biznes, praca w korporacji, kariera naukowa, a może praca twórcza?

Wielu ma pomysł na siebie, ale nie wie jak go zrealizować lub po prostu się tego obawia. Zaledwie 2% z nich odważnie realizuje swoje marzenia. Dlaczego jest ich tak mało?

Oprócz oczywistych obaw o trudną sytuację gospodarczą, brak pewności zatrudnienia czy trudności w zdobyciu zaplecza finansowego brakuje im bezpośredniej pomocy i praktycznych przykładów w postaci warsztatów i wsparcia merytorycznego.

Projekt 21 to kampania społeczna, skierowana głównie do młodych ludzi, ale także do ich rodziców i nauczycieli. Realizacja celów Projektu 21 odbywać się będzie poprzez 5 głównych działań:

• cykliczne spotkania młodych ludzi z Ambasadorami i Mecenasami projektu w szkołach i na uczelniach oraz na specjalnych happeningach organizowanych wraz ze sponsorami w całej Polsce (łącznie 21 spotkań),
• wydawanie 9 książek / e-booków, przy pomocy wydawnictwa Studio Emka, poruszających tematyką przedsiębiorczości i osiągania celów w biznesie,
• transmisje on-line programów szkoleniowych oraz konferencji dla młodzieży, w których aktywny udział brać będą Ambasadorzy Projektu 21,
• stworzenie serwisu internetowego o przedsiębiorczości i kulturze wolontariatu dla uczniów, nauczycieli, studentów, wykładowców i rodziców,
• uruchomienie w ramach serwisu e-Biblioteki, zawierającej filmy, e-booki, artykuły, książki i wywiady, dotyczące tematyki Projektu 21.

Ambasadorami i Mecenasami Projektu 21 są ludzie, którzy też kiedyś mieli marzenia o własnym biznesie, wolnej twórczości i byciu liderem, i udało im się te marzenia w modelowy sposób zrealizować.

To przede wszystkim Prezesi, Członkowie Zarządów, Dyrektorzy, Liderzy czołowych przedsiębiorstw w Polsce, często także na świecie, a także przedstawiciele wolnych zawodów i osoby znane z życia publicznego.


tm, inf. prasowa

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości