Wieżowiec Quorum Tower powstający nad Odrą przy ul. Sikorskiego ma już 37 pięter. To tyle, ile zaplanowali architekci. Urósł do wysokości 137 metrów i większy już nie będzie. A nasz dron zagląda na najwyższe kondygnacje, gdzie wciąż pracują robotnicy. Zobaczcie, jak powstaje drugi najwyższy drapacz chmur we Wrocławiu.
W Quorum Tower będą 634 mieszkania. Dotąd sprzedało się 250. Ceny? Za 149 metrów kwadratowych na 33. piętrze trzeba zapłacić 4,8 mln zł. Trzy piętra niżej cena spada o 200 tysięcy. Z kolei dwa pokoje (38 mkw) na ósmym piętrze deweloper wycenił na 782 tysiące.
Budowa ma się zakończyć w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wiosną 2027 będą mogli się tu wprowadzać mieszkańcy.
W wieżowcu będą korty do padla, strefa spa z jacuzzi, saunami i salą kinową dla 12 osób oraz strefą jogi i pilatesu.
Najwyższe budynki we Wrocławiu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dla mnie ok tylko za niski. Wieżowiec zaczyna się od 190 m. Obiektywnie za niski. Jest kompromisem bo ktoś tak postanowił. Coś jak Sutryk ani w lewo ani w prawo. Jednak sam budynek ok. Nie uwzględniając wysokości, bo za niski.
Dlatego obiektywnie niski, bo gdybym miał kasę budowlanym taki 235-240 m. Czyli matematyka, obiektywnie, byłby 100 m wyższy. Dlatego ciężko mi stwierdzić że to wieżowiec.
Dlatego obiektywnie niski, bo gdybym miał kasę budowlanym taki 235-240 m. Czyli matematyka, obiektywnie, byłby 100 m wyższy. Dlatego ciężko mi stwierdzić że to wieżowiec.
Dlatego obiektywnie niski, bo gdybym miał kasę budowlanym taki 235-240 m. Czyli matematyka, obiektywnie, byłby 100 m wyższy. Dlatego ciężko mi stwierdzić że to wieżowiec.
Dla mnie ok tylko za niski. Wieżowiec zaczyna się od 190 m. Obiektywnie za niski. Jest kompromisem bo ktoś tak postanowił. Coś jak Sutryk ani w lewo ani w prawo. Jednak sam budynek ok. Nie uwzględniając wysokości, bo za niski.
Dlatego obiektywnie niski, bo gdybym miał kasę budowlanym taki 235-240 m. Czyli matematyka, obiektywnie, byłby 100 m wyższy. Dlatego ciężko mi stwierdzić że to wieżowiec.
Dlatego obiektywnie niski, bo gdybym miał kasę budowlanym taki 235-240 m. Czyli matematyka, obiektywnie, byłby 100 m wyższy. Dlatego ciężko mi stwierdzić że to wieżowiec.