Między węzłami Godzieszów i Bolesławiec na autostradzie A4 drogowcy naprawiają nawierzchnię, na węźle Wądroże Wielkie trwa naprawa barier. Kierowcy mogą spodziewać się kilkugodzinnych utrudnień.
Prace odbywają się na jezdni w kierunku Wrocławia. Z tego powodu ruch odbywa się tylko pasem prawym. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 13. Na węźle Wądroże Wielkie trwa właśnie naprawa barier energochłonnych. Kierowcy mogą poruszać się tylko prawym pasem.
Z kolei między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie w stronę granicy doszło do awarii ciężarówki. Ruch odbywa się tylko lewym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze