Reklama

Groźny pożar pod Wrocławiem. Wszystko przez butlę z gazem

28/09/2024 11:27

Nieszczelna butla z gazem w kuchni była przyczyna groźnego pożaru, który w sobotę rano wybuchł we wsi Owsianka w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Kuchnia spłonęła doszczętne.


Pierwsi na miejscu sobotniego pożaru we wsi Owsianka pojawili się strażacy z OSP w Pustkowie Żurawskim.
 
- Zastaliśmy pożar kuchni, w której znajdowały się dwie butle z gazem. W jednej z butli występowała nieszczelność i to przez nią powstał pożar. Nasze działania polegały na wydobyciu ze środka budynku butli z gazem, a następnie przystąpiliśmy do gaszenia pomieszczenia. Wszyscy mieszkańcy budynku ewakuowali się przed naszym przybyciem. Nikt nie doznał obrażeń - relacjonują strażacy.

g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości