Reklama

Kierowca po narkotykach, a pasażer z listem gończym. Panowie jechali na budowę

27/08/2024 11:14

Kilkoro mężczyzn nie dojechało do pracy na budowie. Gdy wrocławscy policjanci zatrzymali do kontroli ich busa, wyszło na jaw, że 28-letni kierowca dzień wcześniej palił marihuanę, bez winy nie byli także dwaj pasażerowie.

Uwagę mundurowych zwróciło zarówno zachowanie 28-latka jak i jego stan psychofizyczny. Przypuszczając, iż wsiadł on za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających postanowili to sprawdzić. Sam mężczyzna w rozmowie z policjantami przyznał się w końcu, że minionego wieczora pił alkohol i palił marihuanę.


Na tym interwencja się nie zakończyła, gdyż na mundurowych czekały jeszcze nie jedna, a dwie "niespodzianki". Wśród sześciu podróżujących z nim tego poranka, w drodze do pracy na budowie, mężczyzn dwóch okazał się być poszukiwanych, w tym jeden listem gończym. - Kolejną niespodzianką była amfetamina ujawniona przy jednym z poszukiwanych mężczyzn - relacjonuje Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. 

Reklama

O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy oraz jego dwóch pasażerów zdecydują sądy.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości