Reklama

"Kuchenne Rewolucje" na Dolnym Śląsku. Ale klapa! Magda Gessler wyjechała, restaurację zamknęli

14/10/2024 19:58

Zaledwie miesiąc wytrzymała po udziale w programie "Kuchenne Rewolucje" restauracja "Jedz i Bas(zta)" w Świdnicy. Dawny lokal Baszta miała odmienić Magda Gessler. Wprowadziła nowy wystrój, nowe menu i nowe zasady w zarządzaniu. Zaraz potem restauracja upadła.

Będzie konkretnie, smacznie i polsko - ciszyła się jeszcze na początku września załoga dawnej restauracji Baszta, którą Magda Gessler przechrzciła na "Jedz i Bas(zta". - Wszyscy żyją, kolacja się udała, goście wyszli zachwyceni - ogłoszono na Facebooku. 


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA I MENU


Nowe menu Magdy Gessler to m.in. kanapka z pstrągiem wędzonym, masłem z żółtkiem miodem oraz musem chrzanowym za 25 zł, barszcz czerwony z sosem z pieczonych pomidorów i skwarkami za 27 zł, bitki wołowe w sosie grzybowym z talarkami ziemniaczanymi z pesto szpinakowym i konfiturą z jarzębiny za 48 zł, a na deser - biszkopt nasączony tokajem z marcepanem z orzechów włoskich, bitą śmietaną, czekoladą i lodami za 28 zł.

Reklama

Miało być pysznie, miały być tłumy... Tymczasem niespodziewanie zaledwie miesiąc po udziale w programie "Kuchenne Rewolucje" restauracja ogłosiła zakończenie działalności. - Dwa lata temu w czerwcu zaczęła się piękna przygoda! Byliśmy podekscytowani, szczęśliwi i chętni by dzielić się z Wami tym, co kochamy najbardziej! Czyli pysznym jedzeniem i świetnymi cocktailami. I tak właśnie było. Gościliśmy Was w basztowych murach, serwowaliśmy pyszności, towarzyszyliśmy w ważnych dla Was chwilach i za to wszystko dzisiaj bardzo dziękujemy! To było coś! Nigdy tego nie zapomnimy! Jednak pewnych rzeczy człowiek nie przeskoczy i nadszedł czas, żeby jedne drzwi zamknąć, aby otworzyć kolejne. Nasza historia tutaj się kończy, oficjalnie Baszta zamyka swoją działalność - napisali restauratorzy na Facebooku. - Dziękujemy Wam za ten czas i pamiętajcie, że nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia! Niech ta miłość Was łączy, nie dzieli. Niezależnie od tego, co macie na talerzach! Do zobaczenia, juz poza barem! 


 



Reklama

 


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości