Reklama

Odnalazła się 15-letnia Gosia. Noc spędziła na Ostrowie Tumskim

12/04/2024 14:08

Szczęśliwy finał poszukiwań 15-letniej Małgorzaty. Dziewczyna, która 11 kwietnia zaginęła w okolicy Pasażu Grunwaldzkiego odnalazła się. Portal SOS Zaginięcia podaje, że dziewczyna noc spędziła najprawdopodobniej w okolicy Ostrowa Tumskiego.



Aktualizacja, 13.04 - Gosia odnalazła się w piątek, 12 kwietnia. Jest cała i zdrowa. -Z najnowszych informacji Policji wynika, że noc najprawdopodobniej spędziła na Śródmieściu, w okolicach Ostrowa Tumskiego, Ołbina - informuje portal SOS Zaginięcia.
 
Wcześniej informowaliśmy:
 
Gosia mieszka w Długołęce. Dojeżdża do szkoły we Wrocławiu i tam wczoraj, 11 kwietnia o godzinie 13 była ostatni raz widziana na przystanku przy Pasażu Grunwaldzkim. Ze swoją rodziną po raz ostatni rozmawiała około godziny 16. Nie wróciła do swojego domu, nie jest znane miejsce jej pobytu. Ma przy sobie telefon, jednak jest on nieaktywny.

 
Dziewczynka ma 156 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy średniej długości w kolorze brąz. W dniu zaginięcia ubrana była w jasne szerokie spodnie, ciemną koszulkę z nadrukiem, jasne buty. Ma ze sobą lawendowy plecak marki Vans.
 

Jeśli ktokolwiek widział zaginioną, lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław- Psie Pole pod nr tel. 47 8714525, a w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia pod nr alarmowym 112.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości