Około godz. 3.30 kierowca samochodu marki Citroën wjechał w słup przy ASP niedaleko ulicy Traugutta. Samochód stanął w ogniu. Świadkowie zdarzenia pomogli wyciągnąć mężczyznę z auta, ale ma poparzenia.
- My oczywiście opatrzyliśmy tego mężczyznę, to mężczyzna w średnim wieku, a potem przekazaliśmy go pogotowiu ratunkowemu - mówi dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.
W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy straży pożarnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze