Reklama

Studio sejmik: Czy nielegalne wysypiska na Dolnym Śląsku przestaną istnieć?

25/03/2024 19:48

Sejmik Województwa Dolnośląskiego na ostatniej sesji przyjął apel skierowany do rządu, dotyczący wsparcia samorządów w walce z nielegalnymi wysypiskami odpadów. Temat wzbudził szereg emocji i wywołał burzliwą dyskusję.

Czy apel pomoże rozwiązać dolnośląskie problemy?


W Studiu Sejmik rozmawiają o tym radni Województwa Dolnośląskiego:


Piotr Karwan (Prawo i Sprawiedliwość)


Marek Łapiński (Koalicja Obywatelska)


Tymoteusz Myrda (Bezpartyjni Samorządowcy)


Tematem programu jest także Kolej Aglomeracyjna Zagłębia Miedziowego. Do PKP PLK oraz do Ministerstwa Infrastruktury przekazana została dokumentacja tego kolejowego projektu. Trasa kolei aglomeracyjnej ma wieść od Legnicy, przez Lubin do Głogowa, możliwa jest także jej rozbudowa o Rudną.

Reklama

 


 


red

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości