Wypadek między węzłami Bielany Wrocławskie i Wrocław Wschód na autostradzie A4. Na jezdni w kierunku Katowic zderzyły się trzy tiry. Ranna została jedna osoba. Trwa akcja służb.
Do wypadku doszło przed 9 rano. Jak poinformowano, ucierpiała w nim jedna osoba. Autostrada A4 w kierunku Katowic jest zablokowana całkowicie. - Dodatkowo w kierunku Zgorzelca zablokowany jest lewy pas ruchu - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 12.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze