Dziś obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Na wrocławskim placu Solnym będzie można z tej okazji zobaczyć sprzęt wojskowy.
Święto Wojska Polskiego obchodzone jest w celu upamiętnienia zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. Co roku z tej okazji na placu Solnym oraz Rynku organizowane są wydarzenia z udziałem wojska.Oto program tegorocznych obchodów.
godz. 10.00 - msza święta w kościele garnizonowym św. Elżbiety
godz. 11.30 - uroczysty apel na placu Gołębim
godz. 12.15 - Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych
godz. 10.00-14.00 - wystawa sprzętu wojskowego na placu Solnym
godz. 19.00 - roczysty koncert w kościele garnizonowym (w programie: "Bogurodzica", "Warszawianka", "Wojenko, wojenko"; wystąpią: Chór Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze