Reklama

Wrocław: Kobieta zasłabła w centrum. Powód? Użądlenie pszczoły

11/07/2024 08:29

W środę 10 lipca, w godzinach wieczornych ratownicy wodni wraz z pogotowiem pomogli kobiecie, którą wcześniej użądliła pszczoła. Początkowo sądzono jednak, że omdlenie spowodowane zostało upałem. 

Na ulicy przy przystani, tuż przy Moście Piaskowym we Wrocławiu zasłabła kobieta, osunęła się na ziemię i nie odpowiadała, lecz oddychała. Ratownicy WOPR po przybyciu na miejsce podali tlen i monitorowali stan kobiety do czasu przyjazdu karetki.


- Wstępnie sądzono, że omdlenie wynikało z ponad 35-cio stopniowych upałów, ale okazało się, że główną przyczyną osłabienia była opóźniona reakcja na ukąszenie przez pszczołę. Kobieta jest uczulona, a rano ukąsiła ją pszczoła. Poszkodowaną zajął się przybyły na miejscie Zespół Ratownictwa Medycznego. Po podaniu kroplówki, pani wrociła do domu - relacjonuje Dolnośląskie WOPR.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości