Reklama

Wrocław: Kradł prąd w bloku. Grozi mu pięć lat więzienia

24/11/2024 14:04

Nawet pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który kradł prąd w jednym z bloków na wrocławskim Śródmieściu. Podobna sytuacja wydarzyła się także w Kątach Wrocławskich. 

- W dalszym ciągu zdarzają się przypadki, kiedy dochodzi do tworzenia na własną rękę nielegalnej instalacji elektrycznej omijającej liczniki prądu. Takie działanie może być bardzo niebezpieczne z uwagi na zagrożenie pożarowe oraz porażenie prądem przypadkowych osób. Za tego typu przestępstwo można trafić do więzienia nawet na 5 lat - relacjonuje wrocławska policja.

Przekonać się o tym może wkrótce troje mieszkańców Śródmieścia oraz mieszkaniec Kątów Wrocławskich, u których policjanci ujawnili nielegalny pobór energii elektrycznej. Również w tych przypadkach mundurowi współpracowali z pracownikami zakładu energetycznego, którzy kontrolują przyłącza i w przypadku ujawnienia nieprawidłowości natychmiast je likwidują. 

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2024 16:59
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości