Dwa zastępy straży pożarnej interweniują przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Z jednego z mieszkań na pierwszym piętrze wydobywa się dym. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
- Doszło do niegroźnego zadymienia - mówi portalowi TuWroclaw.com dyżurny strażak. Na miejscu interweniują dwa zastępy. Nikt nie został poszkodowany i nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców. Teraz służby ustalą dokładne okoliczności zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze