Zakończyły się poszukiwania 12-letniego Michała, który w środę zaginą we Wrocławiu. W piątek rano chłopiec się odnalazł.
Chłopiec ubrany był w bordowy t-shirt, niebieską bluzę, czarną kurtkę, ciemno-szare jeansy ze ściągaczami na dole, biało - niebieskie buty sportowe. W poszukiwania chłopca zaangażowały się m.in. tysiące internautów, udostępniając w sieci informację o jego zaginięciu. W piątek rano fundacja Itaka przekazała, że chłopiec się odnalazł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze