Mężczyzna ubrany jedynie w slipy kąpał się dzisiejszego popołudnia w fosie miejskiej niedaleko Galerii Dominikańskiej. Amator kąpieli nie słuchał ratowników i nie chciał wyjść z wody. Zdanie zmienił w końcu za namową znajomego.
Wszystko działo się przed godziną 16 w fosie miejskiej tuż obok Galerii Dominikańskiej. Świadkowie wezwali ratowników na widok mężczyzy kąpiącego się w zimnej i brudnej wodzie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze