W poniedziałek, 15 maja, ruszają tramwaje na Popowice. Będą kursować nową trasą, budowaną przez ostatnie kilka lat. Jednocześnie zostanie zlikwidowana linia autobusowa C.
Od przyszłego tygodnia zamiast autobusów linii C będą kursować tramwaje nowej linii 19. Klub Sympatyków Transportu Miejskiego zorganizował w zajezdni Popowice przy ulicy Legnickiej pożegnanie linii C. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko pasjonaci komunikacji miejskiej, ale też mieszkańcy, którzy autobusami pośpiesznej linii C jeździli po mieście latami i mają do niej sentyment.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze