Około 3.00 w nocy na ul. Komandorskiej doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala z obrażeniami.
- Kierowca jadący toyotą ulicą Komandorską na skrzyżowaniu ze Swobodną nie ustąpił pierwszeństwa innej toyocie. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca, będący sprawcą wypadku, oraz dwójka jego pasażerów, trafili do szpitala - mówi Mateusz Ziętek z biura prasowego wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze