Około godz. 6.15 w Wierzbicach koło Kobierzyc pod Wrocławiem bus z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w znak drogowy. W środku było 14 osób. Na miejscu jest policja i pogotowie.
- W pojeździe było 14 osob, którzy byli pracownikami jednej z firm. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale jej stan nie zagraża życiu - mówi Mateusz Ziętek z biura prasowego wrocławskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze