Reklama

Z Wrocławia wystartował wyścig Tour de Pologne. Kibice czekali na ulicach

12/08/2024 13:06

Ponad 200 zawodników wystartowało dziś z Wrocławia w pierwszym etapie 81. Tour de Pologne. Na trasie na kolarzy czekały setki kibiców. Sportowcy dojadą dziś do Karpacza. Na Dolnym Śląsku będą do czwartku. 

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Pierwszy etap Tour de Pologne rozpoczął honorowy przejazd przez Wrocław - spod Hali Stulecia przez Aleję Wielkiej Wyspy, Armii Krajowej, Ślężną i Wyścigową do Bielan Wrocławskich. W Bielanach kolarzy czekał ostry start i wyścig, który skończy się dopiero w Karpaczu.


Zobacz także: Wrocław stanął w korku. Na ulice wyjechali kolarze


We wtorek jazda indywidualna na czas na odcinku Mysłakowice - Karpacz, w środę trzeci etap Wałbrzych - Duszniki - Zdrój, a w czwartek ostatni dzień na Dolnym Śląsku - wyścig z Kudowy - Zdroju do Prudnika na Opolszczyźnie. 81. Tour de Pologne potrwa 7 dni. Finał w niedzielę w Krakowie.


g/ap

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości